LUKRATÍVNY OBJEKT 750m2 V CENTRE MESTA POD TATRAMI
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 10. 2021
Kežmarok-Centrum, Vysoké Tatry
LUKRATÍVNY OBJEKT 750m2 V CENTRE MESTA POD TATRAMI
Cena dohodou

LUKRATÍVNY OBJEKT 750m2 V CENTRE MESTA POD TATRAMI

Cena dohodou

Cena na vyžiadanie


 • Typ: Predaj
  Druh: Polyfunkčný objekt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 750 m2
  Zast. plocha: 388 m2
  Plocha pozemku: 465 m2
 • ID inzerátu: 4399844
Na predaj lukratívny Objekt/Rezidencia/Polyfunkčný dom s nadštandardnou rozl. 750 m2 ÚP, ktorý predstavuje zaujímavú investičnú nehnuteľnosť a ponúka viaceré možnosti okamžitého funkčného využitia, či už na podnikanie (súčasne dobre zabehnuté, príp. iné) s vlastným prestížnym bývaním alebo na rezidenčné a komerčné prenájmy.

Nachádza sa len na skok od Vysokých Tatier, priamo v srdci starobylého kráľovského mesta Kežmarok. Výborná, strategická poloha, kde budete mať všetko ako na dlani - pešo dostupné elegantné námestie s množstvom obchodov, všetky potrebné služby, bohaté kultúrne dianie a zároveň pokojné miesto, plné zelene a blízkosť najväčších atrakcií v tatranskej lokalite. K objektu je celodenný prístup autom z dvoch strán, bezproblémové parkovanie a napojenie na dopravné komunikácie.

Nehnuteľnosť má značný investičný potenciál, keďže mesto Kežmarok je zaradené k väčším centrám turistického ruchu v tatranskej destinácii a vďaka svojej výhodnej polohe, bohatej histórii a nenarušenému životnému prostrediu patrí medzi najkrajšie a turistami najnavštevovanejšie mestá na Slovensku. Na atraktívnosti mestu pridáva blízkosť ďalších národných parkov - Slovenský raj a Pieniny.

Historický objekt (bývalý meštiansky dom) pozostáva z 2 prepojených budov, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou a nadstavbou nových podlaží, čím vznikol dvojdielny polyfunkčný komplex s bytovými a obchodnými priestormi. Dispozične sú priestory členené na samostatné celky s vlastnými vchodmi, ktoré sa dajú využívať aj jednotlivo.

Charakteristika
1. BUDOVA -ZP 236m2, 3-podlažná
Prízemie -dva vstupy z centra mesta
- obchodné priestory so zázemím
- vstupná hala s vchodmi do jednotlivých častí objektu

1. posch. - samostatný celok (180 m2)
- vstupná chodba
- 2+KK apartmán s príslušenstvom
- garsónka s kuchynkou a vl. soc. zar.
- samostatná izba s kúpeľňou
Priestory sú vhodné na okamžité prenájmy alebo ďalšiu priestrannú bytovú jednotku na celom podlaží (výborná možnosť na 2-generačné bývanie), príp. využiteľné na rôzne komerčné účely.

2. posch. -príjemný, tichý, presvetlený byt luxusnej výmery (182m2) na samostatnom podlaží s veľkou lodžiou, krbom a krásnymi výhľadmi na mesto aj na Tatry. Byt vznikol ako nová nadstavba k meštianskemu domu, má samostatný vchod a poskytuje dokonalé súkromie a jedinečnú atmosféru staromestského bývania. Či už ho budete využívať na trvalé bývanie alebo na rekreačné účely, príp. na prenájom, každopádne ho oceníte.
Byt tvorí:
- galéria so zábradlím
- veľká obývacia izba s jedál. časťou
- kuchyňa s komorou
- 3 x samostatná izba
- pracovňa
- kúpeľňa (2x umývadlo, rohová hydromasážna vaňa, WC)
- kúpeľňa (umývadlo, sprchový kút, WC)
- práčovňa
- 2 podkrovné miestnosti
- veľká zasklená lodžia

2. BUDOVA - ZP 152m2, 2-podlažná, dostupná z centra mesta aj zo zadnej strany objektu
- recepcia
- 7 priestranných ubytovacích jednotiek s predsieňami (3 s balkónmi), každá s vl. soc. zar. a uzatvárateľným vstupom
- galéria so schodiskom
- technické miestnosti
- sklady
V súčasnosti zabehnutá, plne vybavená ubytovacia prevádzka. Možnosť pokračovať al. využiť obytné jednotky na dlhodobé prenájmy (bytov/garsóniek). Priestory sú vďaka svojej polohe, členeniu a soc. zázemiu v každej jednotke ideálne aj pre rôzne prevádzky služieb pre verejnosť, ambulancie či kliniku, kancelárie a mnohé iné.

Súčasťou objektu je
- veľká, vysoká a vykurovaná dvojgaráž (tak žiadaná v centre mesta :-)
- dvor s možnosťou parkovania

Nehnuteľnosti sú reprezentatívne a udržiavané. Veľkou výhodou je, že jednotlivé celky majú samostatné merania plynu a elektriny. Vykurovanie zabezpečujú plynové kotle a rozvod tepla je riešený kombinovaným spôsobom - podlahové rozvody a radiátory. Objekt sa predáva zariadený a vybavený, bez nutností ďalších investícií.

Viaceré benefity objektu, ako je strategická poloha a lokalita, výborná dostupnosť, veľkolepá rozloha, okamžité funkčné využitie, luxusné bytové priestory, obchodné priestory, viaceré nájomné jednotky, výnosy z využitia, ako aj historická hodnota nehnuteľností, atď. predstavujú ich ekonomický potenciál a vynikajúcu príležitosť na bezpečnú investíciu do nehnuteľnosti. Centrum mesta je nesporne atraktívna poloha na bývanie a podnikanie a je najviac preferovaná záujemcami o prenájmy.

Nenechajte si ujsť túto ojedinelú ponuku. Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty