Projekt IBV Svinná
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2021
Svinná
Projekt IBV Svinná
Cena dohodou

Projekt IBV Svinná

Cena dohodou

na vyžiadanie


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 36802 m2
  • ID inzerátu: 4405286
Projekt IBV Svinná.

Jedná sa úplne nový čistý projekt, ktorý bol na konci 05/2020, schválený obecným zastupiteľstvom o zmene územného plánu obce Svinná. Celkovo sa predáva 36 802m2 určených na výstavbu rodinných domov cca 10min o TN.

Samotná obec má komplexnú občiansku vybavenosť (škôlka, škola, zdravotné stredisko, autobusová/železničná stanica, obchody, atď.... viac na https://www.svinna.sk/) a nachádza sa cca 10min od okresného mesta Bánovce nad Bebravou a 12-15min od krajského mesta Trenčín. Svinná sa dlhodobo potýkala s nedostatkom stavebných parciel aj keď záujem bol. Je tu tiež plánovaná trasa rýchlostnej cesty R2 (čo je pre danú lokalitu prínosom) nakoľko ešte zlepší dopravné napojenie. Trasa R2 míňa obec zo severnej strany a je prirodzene oddelená terénnym reliéfom.

Ak Vás projekt zaujal, prosím kontaktujte nás a doplníme všetky potrebné informácie či vyjadrenia z príslušných úradov a orgánov.

pozn.:
Majitelia nedávajú súhlas na ďalšie voľné zverejnenie tejto ponuky (napr. na webe, či portáli realitnej kancelárie bez ich predošlého súhlasu).

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo