Predáme starší rodinný dom s nádherným pozemkom
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 08. 2021
Hronské Kosihy
Predáme starší rodinný dom s nádherným pozemkom
76 900 €

Predáme starší rodinný dom s nádherným pozemkom

76 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 70 m2
  Zast. plocha: 110 m2
  Plocha pozemku: 2425 m2
 • Cena za m2: 1 098,57 €/m²
  ID inzerátu: 4407684
Predáme starší rodinný dom v pôvodnom stave, postavený v 40. rokoch, pozostávajúci z dvoch priestranných izieb, kuchyne, samostatnej kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom, wc, špajze a hospodárskej časti( jedna z objektov sa využíva ako garáž) v obci Hronské Kosihy, nachádzajúcej sa len 7 km od okresného mesta Levice. Ako stavebný materiál bola použitá pálená tehla a kameň. Je napojený na elektriku, obecný vodovod, plyn, odpad zvedený do žumpy (10 m3), pričom samotná kanalizačná prípojka sa nachádza pred pozemkom. Kúrenie v dome gamatkami. Domček sa rozprestiera na rozľahlom pozemku o celkovej výmere 2425 m2, pričom uličná šírka pozemku je 20 metrov. Postupne sa zužuje, na samotnom konci je šírka 16 metrov. Pozemok je vhodný aj na stavbu viacerých rodinných domov. Samotná stavba je suchá, udržiavaná vhodná na trvalé bývanie ako aj chalupárčenie.

Bližšie info. radi poskytneme osobne alebo telefonicky.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:
Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných, finančných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise všetkých energií.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty