Predáme rodinný dom v Dolných Lefantovciach
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 08. 2021
Dolné Lefantovce
Predáme rodinný dom v Dolných Lefantovciach
62 900 €

Predáme rodinný dom v Dolných Lefantovciach

62 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 130 m2
  Zast. plocha: 80 m2
  Plocha pozemku: 555 m2
 • Cena za m2: 483,85 €/m²
  ID inzerátu: 4407689
Na predaj ponúkame rodinný dom - súčasť dvoj domu, s rovnou strechou v Dolných Lefantovciach. Postavený je na samostatnom, krásnom, rovinatom pozemku v slepej uličke. Výmera pozemku je 555 m2, uličná šírka je 10 metrov a dĺžka 62 metrov. Popri pozemku tečie malý potôčik.

Ako stavebný materiál použitá tehla. Bola začatá rekonštrukcia, zriadená nová obecná vodovodná prípojka, nová kanalizačná prípojka, nové plastové okná aj vstupné dvere.

Dispozične je dom tvorený prízemím, kde sa nachádza garáž a technické zázemie domu, prvým poschodím, ktoré tvorí samostatná kuchyňa, komora, jedálenský priestor, kúpeľňa, obývacia izba s výstupom na balkón a druhé poschodie s dvomi samostatnými izbami a veľkou chodbou s možnosťou využitia na šatník.

Samotná obec je vzdialená od krajského mesta Nitra 15 minút jazdy autom, obec disponuje výbornou vybavenosťou vrátane materskej a ZŠ, zdravotného strediska s lekárom pre deti a dorast.

Bližšie informácie o nehnuteľnosti poskytneme osobne alebo telefonicky.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:
Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných, finančných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise všetkých energií.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty