NOVOSTAVBA Rodinný dom Prievidza – Kopanice, ul. Rovná
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Prievidza
NOVOSTAVBA Rodinný dom Prievidza – Kopanice, ul. Rovná
296 000 €

NOVOSTAVBA Rodinný dom Prievidza – Kopanice, ul. Rovná

296 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
  • Úžit. plocha: 200 m2
    Plocha pozemku: 200 m2
  • Cena za m2: 1 480 €/m²
    ID inzerátu: 4409900
Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi – Kopanice, nadčasovú novostavbu rodinného domu.

Ide o 4 izbový dvojpodlažný radový rodinný dom so vstavanou garážou (dom nemá spoločnú stenu so susedným domom) postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 200 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný východ – západ. Zastavaná plocha predstavuje 95 m2 a úžitková plocha je 200 m2. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej západnej a východnej pokojnej svetovej strany.
LOKALITA DOMU:
Novostavba RD sa nachádza v tichej, vyhľadávanej lokalite v zástavbe rodinných domov.  Lokalita pôsobí veľmi príjemným a pokojným dojmom bez rušivých zásahov cesty alebo mestského ruchu. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialenosti.
DISPOZÍCIA DOMU:
Na prízemí rodinného domu sa nachádza vstavaná dvojgaráž pre 2 motorové vozidlá.
Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, WC s bidetom, schodisko, denná časť, ktorú tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu.

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná spálňa, 2x obytná izba so vstupom na spoločný balkón, chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc.

Pozemok : 200 m2

Zastavaná plocha : 95 m2

Úžitková plocha – 200 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 140€/mesiac
MATERIÁLY DOMU:
NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE : 15cm minerálna vata , silikátová omietka

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyrén.

OKNÁ, DVERE : hliníkové vstupné dvere a plastové okná zo 6 komorových profilov, výrobca INCON s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kamery a ostatné príslušenstvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

KOTOLŇA A VYBAVENIE KOTOLNE : Vykurovanie v dome je zabezpečené prostredníctvom plynové kotla.  Kotolňa okrem kotla a zásobníka vody BOSCH obsahuje rozvádzač, úpravu vykurovacej vody.
VNÚTORNÉ POVRCHY DOMU
Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú drevené dubové odtieň svetlý dub v hrúbke 10 mm. V izbách na poschodí sa vo všetkých izbách nachádza koberec.
Podlahy v špajzy, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba.

V cene domu je taktiež už započítané – komplet dokončená kúpeľňa a wc so sanitou, interiérové dvere a zárubne, nadštandardná kuchynská linka na mieru s ostrovčekom na varenie vrátane zabudovaných spotrebičov a vinotéky, závesy a záclony, koberce, drevená dubová podlaha, tapety a vstavané skrine v obytných izbách.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0915 756 855, alebo píšte na mail peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi poskytneme na adrese Vaša Realitná, Prievidza, Bojnická cesta 4.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu