SLOVAK INVEST - Na predaj krásna vila priamo pri mori, Chorvátsko Novigrad
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 08. 2021
Chorvátsko
SLOVAK INVEST - Na predaj krásna vila priamo pri mori, Chorvátsko Novigrad
990 000 €

SLOVAK INVEST - Na predaj krásna vila priamo pri mori, Chorvátsko Novigrad

990 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinná vila
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 170 m2
  • Cena za m2: 5 823,53 €/m²
    ID inzerátu: 4410888
Krásna vila s 3 bytmi na predaj v atraktívnej lokalite v centre Novigradu. Dom sa nachádza v prvom rade od mora a má 170 m2.
Dom je rozdelený na 3 podlažia a pozostáva z apartmánov na prízemí, apartmánov na 1. poschodí a apartmánov na 2. poschodí. Prízemný apartmán má vlastný súkromný vchod a pozostáva z obývacej izby, kuchyne, jedálne, spálne a kúpeľne. Apartmán na 1. poschodí pozostáva z obývacej izby, kuchyne s jedálenským kútom, spálne, kúpeľne a terasy s krásnym výhľadom na more. Byt na 2. poschodí sa rozprestiera na dvoch poschodiach a pozostáva z obývacej izby, kuchyne, jedálne, kúpeľne a spálne. V podkroví je obývacia izba, spálňa, kúpeľňa v izbe a strešná terasa 16 m2 s výhľadom na more. Strešná terasa ponúka súkromie a výhľady na krásny západ slnka. Všetky apartmány majú podlahové kúrenie, sú vybavené klimatizáciou a majú možnosť inštalácie krbu.
Dom môže slúžiť ako investícia do cestovného ruchu alebo na rezidenčné účely. Dom sa predáva kompletne zariadený.

Cena 990.000€ vrátane poplatkov spojených s prevodom. Kupujúci platí daň 3%.
Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať.

.......................................................................................................................................

Beautiful villa with 3 apartments for sale in an attractive location in the center of Novigrad. The house is located primarily from the sea and has 170 m2.
The house is divided into 3 floors and consists of apartments on the ground floor, apartments on the 1st floor and apartments on the 2nd floor. The ground floor apartment has its own private entrance and consists of a living room, a kitchen, a dining room, a bedroom and a bathroom. The apartment on the 1st floor consists of a living room, a kitchen with a dining area, a bedroom, a bathroom and a terrace with a beautiful sea view. The apartment on the 2nd floor is spread over two floors and consists of a living room, kitchen, dining room, bathroom and bedroom. In the attic there is a living room, a bedroom, a bathroom in the room and a roof terrace of 16 m2 with a sea view. The rooftop terrace offers privacy and views of the beautiful sunset. All apartments have underfloor heating, air conditioning and the possibility of installing a fireplace.
The house can be used as an investment in tourism or for residential purposes. The house is sold fully furnished.

Price € 990,000 including transfer fees. The buyer pays 3% tax.
We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete property management and service, including subsequent rental.

We will be happy to provide you with more information in person, do not hesitate to contact us.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty