SLOVAK INVEST - Krásna vila s bazénom, Chorvátsko Rovinj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 08. 2021
Chorvátsko
SLOVAK INVEST - Krásna vila s bazénom, Chorvátsko Rovinj
429 000 €

SLOVAK INVEST - Krásna vila s bazénom, Chorvátsko Rovinj

429 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinná vila
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 200 m2
  • Cena za m2: 2 145 €/m²
    ID inzerátu: 4410943
Ponúkame Vám na predaj krásnu rodinnú vilu v dvojdome z roku 2017 v oblasti Rovinj, 6 km od mora. Vybavenie: technická miestnosť(bojler, rozvody), klíma v celom objekte, každý apartmán má samostatnú kúpeľňu a wc, predpripravené vývody na radiátory, vonkajší bazén. Dispozícia: na prízemí je spoločná priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, wc, technická miestnosť a na poschodí sú 3 apartmány so sociálnym zázemím.

Cena 429.000€ (možnosť kúpiť celý dvojdom cena dohodou) vrátane poplatkov spojených s prevodom. Kupujúci platí daň 3%.

Zabezpečujeme kompletný právny servis a všetko čo je spojené s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme zabezpečiť kompletnú správu a servis nehnuteľnosti vrátane následného prenájmu.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne, neváhajte nás kontaktovať.

.........................................................................................................................................................................................................

We offer for sale beautiful and modern family villa in a semi-detached house from 2017 in the area of Rovinj, 6 km from a sea.

Equipment: technical room (boiler, wiring), air conditioning, each room has a separate bathroom and toilet, pre-prepared outlets for radiators, outdoor pool. Layout: on the ground floor there is a spacious living room with kitchen, toilet, utility room and on the first floor there are 3 apartments with bathroom.
Behind the villa is garden with pool, which offers privacy.

Possibility to buy the whole semi-detached house price negotiable. Including fees associated with transfer. The buyer pays 3% tax.
Suitable as investment property.

We provide a complete legal service and everything related to transfer of real estate. In case of interest, we can provide complete property management and service, including subsequent rental.

We will be happy to provide you with more information in person, do not hesitate to contact us.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu