AKCIA Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Komárne
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 11. 2021
Komárno
AKCIA! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Komárne
98 000 €

AKCIA! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Komárne

98 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 148 m2
  Zast. plocha: 268 m2
  Plocha pozemku: 488 m2
 • Cena za m2: 662,16 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4414877
Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádza v časť Bene. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 488 m2. Okrem samotného domu a dvora sa tu nachádzajú ďalšie dve stavby – podnikateľský objekt a letná kuchyňa.

Dispozícia rodinného domu: chodba,  4 izby, kuchyňa, tech. miestnosť, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Vo všetkých miestnostiach tvorí podlahu keramická dlažba, okná boli menené za plastové, rodinný dom je zateplený, strecha vyžaduje renováciu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Dispozícia podnikateľského objektu: hlavná miestnosť bývalej kaviarne s barovým pultom, dve samostatné toalety, kúpeľňa a zadná miestnosť. Budova slúžila povodne ako garáž – možnosť prerobenia na pôvodný účel, resp. využitie na podnikateľské účely alebo ako samostatná ubytovacia jednotka.

Letná kuchyňa s terasou o rozlohe 57 m2, ktorá sa nachádza v zadnej časti dvora je klimatizovaná a pozostáva z veľkej miestnosti s kuchynskou linkou (americká kuchyňa) a samostatnej kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom.

Na dvore so zámkovou dlažbou sa nachádza rozostavaný bazén.

V prípade ak hľadáte rodinný dom s veľkým potenciálom a s možnosťou samostatného -  viacgeneračného bývania, ktorý je možné využívať aj na podnikateľské účely neváhajte nás kontaktovať na čisle: 0950 803 738

Cena: 98 000 Eur

Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.

 - poskytujeme komplexný realitný servis,

 - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, 

 - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, 

 - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty