Pôvodne 3 izbový tehlový byt s vl. kúrením, Komárno, predaj
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2021
IV. sídlisko, Komárno
Pôvodne 3 izbový tehlový byt s vl. kúrením, Komárno, predaj
104 000 €

Pôvodne 3 izbový tehlový byt s vl. kúrením, Komárno, predaj

104 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 70 m2
 • Cena za m2: 1 485,71 €/m²
  ID inzerátu: 4415211
Dávame do pozornosti, pôvodne 3 izbový tehlový byt s rozlohou 70 m2, nachádzajúci sa v tehlovej svojpomocnej bytovke s garážou, v Komárne na IV. sídlisku. Tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a značnou dispozičnou zmenou. Počas rekonštrukcie boli ponechané len nosné múry a vznikli tak dva veľké otvorené priestory. Jeden tvorí predsieň, kuchyňa spojená s jedálňou a obývacím kútom a druhý priestor tvorí obývačka funkčnou krbovou pieckou a spálňová časť, pri ktorej je balkón. Kúpeľňa a WC sú spojené do jednej miestnosti. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút a plynový kotol, ktorý zabezpečuje kúrenie aj teplú vodu. Okná v byte sú plastové. Podlahy sú keramické a plávajúce. K bytu prislúcha už spomenutá garáž a pivnica.
IV. sídlisko patrí medzi najviac vyhľadávané lokality, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou, množstvom zelene. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza v tichej lokalite mimo hlavnej cesty, preto poskytuje pokojné bývanie s málo susedmi v schodišti a je vhodný pre ľudí, ktorí majú radi otvorené priestory.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty