Arvin Benet | Luxusný apartmán s výhľadmi na Vysoké Tatry pre náročného klienta
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Nová Lesná, Vysoké Tatry
Arvin & Benet | Luxusný apartmán s výhľadmi na Vysoké Tatry pre náročného klienta
449 000 €

Arvin & Benet | Luxusný apartmán s výhľadmi na Vysoké Tatry pre náročného klienta

449 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 187 m2
 • Cena za m2: 2 401,07 €/m²
  ID inzerátu: 4417081
Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný apartmán s výhľadmi na Vysoké Tatry pre náročného klienta.

Uchmatnite si kus Tatier pre seba. Nová Lesná je povestná očarujúcimi výhľadmi na najväčší slovenský poklad.

Práve tento apartmán patrí do komplexu 3 apartmánov na začiatku obce Nová Lesná. Budete na skok od centra tatranského diania a zároveň na kľudnom mieste vyznačujúcim sa vysokou mierou súkromia.

Hlavným benefitom okrem veľkorysej výmery (pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://arvinbenet.sk/projekty/silberga/) je situovanie projektu do pokojnej obce Nová Lesná, medzi znalcami lokálneho trhu známej ako Tatranské Beverly Hills. Toto pomenovanie si zaslúžilo vďaka tomu, že je vysoko cenené medzi ľuďmi, ktorí nepoznajú len vychytené tatranské spoty, pre veľa ľudí už často vnímané ako preplnené, ale vnímajú lokalitu Tatier do úplnej hĺbky.

Lokalita sa vyznačuje nízkou hustotou zástavby, dobrou dostupnosť tak do Popradu, rovnako ako do Tatranskej Lomnice či Hrebienka. Všade na skok - je jedno či máte chuť na chill bez ľudí alebo máte chuť byť v centre diania apartmánov Hrebienok (reštaurácie, kaviarne, vináren, obchody), či v Aprés ski bare v Lomnici. Je len vás, ako budete tráviť čas, podstatné je, že máte všade na skok.

Obec je známa nízkou mierou tranzitnej dopravy a vysokou mierou súkromia a bezpečnosti.

Výhodou je blízkosť tatranskej električky, ktorá vás dopraví všade bez toho, aby ste potrebovali niekam autom. Jej zastávky sú napríklad Starý Smokovec alebo Štrbské a Popradské pleso.

Ďalšia výhoda je, že drvivá väčšina apartmánov v lokalite sa pohybuje v tretinovej výmere, čiže na trhu sa vyskytuje minimálny počet apartmánov tohto druhu.

Samotný apartmán sa vyznačuje okrem nadštardnej výmery špičkovým dizajnom a prémiovými materiálmi. Predáva sa vo vyhotovení štandard. Tento nádherný dizajn v prémiovej kvalite bol navrhnutý renomovaným architektonickým štúdiom STUDIO e a určite vám zabezpečí radosť z každého pobytu. Súčasťou sú podlahové vykurovanie, elektrické žalúzie a príprava na klimatizáciu.

Veľké okná vám garantujú príjemnú svetlosť a vďaka umiestneniu sa nemusíte báť škaredého výhľadu. Práve naopak. V Novej Lesnej máte Tatry ako na dlani.

K tomuto apartmánu, ktorý sa predáva ako byt prislúcha aj terasa, ktorá sa môže stať hlavným centrom vášho rodinného diania. A aby toho nebolo málo, hneď pri dome máte dve parkovacie státia.

Kedy sa môžete nasťahovať?

Veríme, že by to mohlo byť do konca leta 2021, avšak s určitosťou vám vieme sľúbiť, že Vianoce budete tráviť s rodinou už vo vašom novom apartmáne.

V tomto projekte máme viacero apartmánov na predaj a projekty tohto druhu nám budú pribúdať. Neváhajte nás teda kontaktovať v prípade záujmu o podobné nehnuteľnosti.

Cena: 449 000 eur
Celková plocha: 186,61 m²
Interiér: 155,22 m²
Záhrada/Terasa: 31,39 m²
Počet izieb: 4
Parkovanie: dve vonkajšie parkovacie státia v cene

Pôdorys môžete vidieť na našej webovej stránke: https://arvinbenet.sk/projekty/silberga/.

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2021
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 31.39 m²
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu