Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Banská Bystrica
!!! Veľkolepý priestor s výkladom v lukratívnej časti centra Banskej Bystrice na prenájom, 95m2
990 €/mes.

!!! Veľkolepý priestor s výkladom v lukratívnej časti centra Banskej Bystrice na prenájom, 95m2

990 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 90 m2
 • Cena za m2: 11 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 4417091
TUreality Vám ponúka na prenájom úžasný obchodný priestor s výkladom v centre mesta Banská Bystrica, na frekventovanej a obľúbenej Hornej ulici. Veľkosť prenajímaného priestoru je 95 m2. Obchodný priestor pozostáva z dvoch miestností, menší poskytuje 26m2 a väčší až 54m2. Ďalej máte k dispozícií jeden samostatný sklad so serverom a ďalší samostatný sklad s toaletou pre zamestnancov. Samozrejmosťou je samostatná dámska a pánska toaleta pre klientov. Priestor je vybavený LED osvetlením, Ethernet prípojkami v stenách (26 ks), kvalitnou dlažbou pri vstupe a plávajúcou podlahou v ostatných priestoroch. Tento priestor je možné využiť na kanceláriu, obchod alebo poskytovanie služieb okrem Gastro. Prenajímaný priestor ma vlastné security zabezpečenie, kamerový systém pri vstupe do objektu, podľa požiadaviek je možné doplniť kamery aj vo vnútri. Cena nájmu je 990€ + DPH, vrátane Internetu. Pri korektnom a rýchlom jednaní, dohoda na výraznej zľave na cene možná. Nájomné je bez energií, tieto budú počítané podľa využitia priestoru. Priestor je voľný ihneď. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený. Pri prenájme nehnuteľnosti prostredníctvom TUreality zabezpečíme: * bezplatný právny servis šitý na mieru konkrétneho klienta * vypracovanie všetkých potrebných zmlúv právnikmi našej spoločnosti * sprievod kvalifikovaného makléra celým procesom predaja nehnuteľnosti (sme s Vami od obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti) Bližšie Info pillar@tureality.sk Tel.čislo: +421 41 3217800

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty