PREDÁVAMENovostavba: 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE BYTČA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 11. 2021
Bytča
PREDÁVAME!!Novostavba: 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE BYTČA
240 000 €

PREDÁVAME!!Novostavba: 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ VÝSTAVBE BYTČA

240 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 77 m2
  Plocha pozemku: 200 m2
 • Cena za m2: 1 200 €/m²
  ID inzerátu: 4417173
TUreality ponúka na predaj posledné štyri zo šiestich identických dvojpodlažných 5-izbových rodinných domov v radovej výstavbe v Bytči. Radová výstavba je realizovaná v okrajovej časti mesta. V blízkosti je škola, škôlka, centrum, park, výborné napojenia na diaľnicu... Rodinné domy majú podlahovú plochu bytu o výmere 120m2, zastavaná plocha domu je 77m2, záhradky o výmere od 76m2 do 83m2, pred každým rodinným domom je parkovacie miesto pre dve osobné autá a vstup o výmere zhruba 43m2. Celková plocha pozemku je teda okolo 200m2. Rodinné domy sú murované – materiál TEHLA, každý dom je v podstate samostatný – spoločný múr je dvojitý a medzi múrmi je izolácia z minerálnej vaty, čo zabezpečí akustickú a aj tepelnú izoláciu od susednej stavby.
Prízemie: priestranná vstupná chodba, WC, izba (pracovňa), schodisko, kuchyňa spojená s obývačkou z ktorej je východ na záhradu. Záhrada je situovaná na západnú stranu, čo poskytuje slnko počas celého poobedia až do západu slnka. V blízkosti tečie rieka a okolie je lemované prekrásnou slovenskou prírodou. Pocit súkromia v lone prírody.
Poschodie: dve detské izby, spálňa s veľkým šatníkom a veľká kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, WC, bidet, dvojumývadlo, príprava pre práčku).
Strecha – betónová deka s miernym sklonom (vysoká nosnosť a vysoká bezpečnosť) izolovaná strešnou fóliou.
Celá výstavba bude napojená na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektriku a optický internet. Vykurovanie bude tepelným čerpadlom s integrovaným ohrevom TÚV – teplovodné podlahové kúrenie – nízka spotreba a vysoká účinnosť. Plastové okná a terasové dvere, hliníkové vstupné dvere, parkovacie miesta a vstup bude zhotovený so zámkovej dlažby. Rodinné domy sa predávajú v stave vyššieho štandardu HOLODOMU – to znamená s dokončenou kúpeľňou a WC (na spodnom podlaží) – komplet vrátane sanity a obkladov. Dokončiť bude potrebné už len podlahovú krytinu a interiérové dvere. Dokončenie do stavu na kľúč v prípade záujmu radi zabezpečíme. Radová výstavba sa nachádza v slepej ulici, ktorá bude zabezpečená rampou.

Cena rodinného domu vychádza do: 240 000.-€
Termín dokončenia 10/2021.
Po zložení 20 000.- zálohy, sa táto nehnuteľnosť zarezervuje. V ponuke už iba 4 rodinné domy.

VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY: haluska@tureality.sk alebo na tel. čísle +421 41 3217800

V prípade potreby zabezpečíme vybavenie HU na financovanie kúpy, znalecký posudok a všetko ostatné potrebné pre vybavenie financovania.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu