DRAŽBA-RODINNÝ DOM súp.č. 9, Parková ulica, k.ú. Hviezdoslavov, ZÁHRADNÝ DOM, GARÁŽ, 2974m2
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 10. 2021
Hviezdoslavov
DRAŽBA-RODINNÝ DOM súp.č. 9, Parková ulica, k.ú. Hviezdoslavov, ZÁHRADNÝ DOM, GARÁŽ, 2974m2
585 000 €

DRAŽBA-RODINNÝ DOM súp.č. 9, Parková ulica, k.ú. Hviezdoslavov, ZÁHRADNÝ DOM, GARÁŽ, 2974m2

585 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 2974 m2
  Zast. plocha: 2116 m2
 • Cena za m2: 196,70 €/m²
  ID inzerátu: 4417796
RODINNÝ DOM súp.č. 9, Parková ulica, k.ú. Hviezdoslavov:
1. Podzemné podlažie:
a) Stavebno-technický popis:
Osadenie objektu v hĺbke viac ako 2 m. Suterén je prístupný z boku domu z terasy za garážou. Obvodové múry podzemného podlažia murované z tvárnic pálených 38 cm. Vnútorné omietky prevažne vápenné hladké. Stropná konštrukcia prefabrikovaná MIAKO s rovným podhľadom. Dvere hladké. Povrchy podláh miestnosti cementový poter. Elektroinštalácia svetelná, motorická. Rozvod zemného plynu. Kotol UK plynový značkový, ohrev TUV bojler elektrický.
b) Dispozičné riešenie pivnice je nasledovné: kotolňa.
1. Nadzemné podlažie:
a) Stavebno-technický popis:
Základové pásy betónové, objekt s vodorovnou izoláciou. Obvodové múry prízemia, nosné múry 38 cm a deliace konštrukcie murované z tvárnic pálených, obvodové múry sú obložené prírodným kameňom 3x Vnútorné úpravy sadrové strojové omietky. Stropná konštrukcia MIAKO prefabrikát s rovným pohľadom. Krov je valbový, krytina strechy asfaltový šindel, klampiarske konštrukcie strechy úplné z medeného plechu. Úpravy vonkajších povrchov sú omietkou na báze umelých látok. Vstupné dvere plastové zasklené, interiérové dvere dyhované plné a zasklené, ostatné výplňové konštrukcie plastové okná s izolačným trojsklom. Podlahy obytných miestností veľkoplošné laminátové parkety, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Vykurovanie podlahové teplovodné. Elektroinštalácia svetelná aj motorická s automatickým istením s inteligentným riadením. Domáci telefón, alarm, kamerový systém a antény rozvod pod omietkou, hromozvod. Rozvody teplej a studenej vody z plastového potrubia. Rozvody kanalizácie z plastového potrubia. Kuchynská linka na báze dreva 7,60 m, keramická varná doska, zabudovaná elektrická a mikrovlná rúra, zabudovaná umývačka riadu, kuchynský drez silgranitový, odsávač pár. Vnútorné vybavenie 1. kúpeľne umývadlo 2x, vaňa plastová, sprcha, záchod splachovací so zabudovanou nádržkou a bidet, 2. kúpeľne umývadlo 2x, vaňa plastová, sprcha, samostatný záchod splachovací so zabudovanou nádržkou a umývadlom 2x, v miestnosti pre upratovačku výleva. Vodovodné batérie páková sprchová 4x, páková 9x. Keramický obklad stien v kúpeľni 2x okolo vane 2x, sprchy 2x, WC 3x, kuchyne a v miestnosti pre upratovačku. V spálni krb s s otvoreným ohniskom. Vstavané skrine sú 5x.
b) Dispozičné riešenie prízemia je nasledovné : vstup do obývacej izby, chodba, jedáleň a kuchyňa, izba 3x, práčovňa, šatník, kúpeľňa 2x, WC 2x.
ZÁHRADNÝ DOM súp.č. 436, k.ú. Hviezdoslavov:
1. Nadzemné podlažie:
a) Stavebno-technický popis:
Základové pásy betónové, objekt s vodorovnou izoláciou. Obvodové múry prízemia, nosné múry 38 cm a deliace konštrukcie murované z tvárnic pálených. Vnútorné úpravy sadrové strojové omietky. Stropná konštrukcia drevená trámová s rovným pohľadom zo sadrokartónových dosiek. Krov je sedlový, krytina strechy asfaltový šindel, klampiarske konštrukcie strechy úplné z medeného plechu. Úpravy vonkajších povrchov sú omietkou na báze umelých látok. Vstupné dvere hliníkové zasklené, interiérové dvere dyhované plné a zasklené, ostatné výplňové konštrukcie hliníkové okná s izolačným trojsklom. Podlahy obytných miestností textilné, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Vykurovanie podlahové teplovodné, kotol UK plynový s ohrevom TUV. Elektroinštalácia svetelná aj motorická s automatickým istením. Domáci telefón, alarm a antény rozvod pod omietkou, hromozvod. Rozvody teplej a studenej vody z plastového potrubia. Rozvody kanalizácie z plastového potrubia. Vnútorné vybavenie sprcha, záchod splachovací so zabudovanou nádržkou. Vstavaná skriňa.
Garáž:
1. Nadzemné podlažie:
a) Stavebno-technický popis:
Stavba garáže je pristavaná k boku domu. Základy bez podmurovky iba základové pásy, zvislé konštrukcie z tvárnic pálených 30 cm, obvodové murivo, krov stanový drevený, krytina asfaltový šindel, strop drevený s podhľadom zo sadrokartónových dosiek. Úpravy vonkajších povrchov omietka na báze umelých látok, úpravy vnútorných povrchov omietka hladká. Okná plastové, dvere dyhované vráta drevené segmentové na diaľkové ovládanie, podlahy cementový poter. Elektroinštalácia svetelná a motorická a automatmi.
Termíny obhliadok: Obhliadka 1: 26.05.2021 o 16,30 hod.
Obhliadka 2: 02.06.2021 o 16,30 hod.
Dražba: 11.06.2021.
Organizačné opatrenia: Záujemcovia o vykonanie obhliadky sa prihlásia telefonicky najneskôr 24 hodín pred stanoveným termínom obhliadky na t. č. : 0918 834 834, JUDr. Šufák: 0917 450628. Stretnutie záujemcov sa uskutoční pred rodinným domom s. č. 9, Parková ulica, v obci Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty