Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Lučenec
SUPER INVESTÍCIA !! Na PREDAJ bytový dom v úplnom centre Lučenca s veľkým pozemkom.
288 000 €

SUPER INVESTÍCIA !! Na PREDAJ bytový dom v úplnom centre Lučenca s veľkým pozemkom.

288 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 790 m2
  Zast. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 730 m2
 • Cena za m2: 364,56 €/m²
  ID inzerátu: 4418042
TUreality, Vám ponúkajú na predaj top nehnuteľnosť v úplnom centre mesta Lučenec s obrovským možným využitím, či na bývanie , či na podnikanie.
Bytový dom má obývateľnú plochu 600 m2 /dva jednoizbové byty a dva trojizbové byty, ide o veľkometrážne byty s balkónom/. Ďalej táto nehnuteľnosť má k dispozícii podkrovie 300 m2, kde je možné zrekonštruovať dva krásne podkrovné byty. Pivnica o rozlohe 300 m2 je vhodná na podnikanie. Všetky priestory majú vlastný vchod. Za bytovým domom sa nachádza veľká slnečná záhrada o rozlohe 430 m2, ktorá by sa mohla predať ako stavebný pozemok, nakoľko zo zadnej strany je možnosť vstupu od parkoviska. Dôležité je že nehnuteľnosť prešla dôkladnou rekonštrukciou výmena okien, elektroinštalácie, vodoinštalácie, pripojenie plynovej prípojky, výmena strechy, vytvorenie štyroch úplne nových kúpeľní. Táto nehnuteľnosť je skvelou investíciou, ktorá nikdy nestratí svoju hodnotu a zúročí investičný vklad v rámci možných prenájmov skombinovaných s vlastným bývaním alebo podnikaním. Odporúčam pre klientov, ktorí si chcú zabezpečiť vlastné bývanie alebo podnikanie a zároveň mať stabilný príjem s prenájmov. Energetický certifikát nebol doložený. V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno predajných zmlúv. HÚ Vám vybavíme ZADARMO. Kontakt: Mgr. Marcela Mártonová, martonova@tureality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2018
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty