Ubytovacie zariadenie 193m2 so stavebným pozemkom 503m2.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 10. 2021
Sereď
Ubytovacie zariadenie 193m2 so stavebným pozemkom 503m2.
217 000 €

Ubytovacie zariadenie 193m2 so stavebným pozemkom 503m2.

217 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Nájomný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 193 m2
  Plocha pozemku: 1085 m2
 • Cena za m2: 1 124,35 €/m²
  ID inzerátu: 4418101
TUreality vám ponúka na predaj objekt momentálne slúžiaci ako ubytovacie zariadenie v tichej uličke mesta Sereď obklopené zeleňou. Možnosť prerobenia na byty/prevádzku/ postavene nového RD. Objekt stojí na rovinatom pozemku s rozlohou 1085 m2 z toho je plocha objektu 193m2.

Samotný objekt má rozmery 20x8,5m a obsahuje 3 izbový a 4 izbový samostatný byt. Oba byty majú priestrannú kuchyňu. 4 izbový byt má samostatné WC aj sprchu a ďalšiu kúpeľnú vybavenú momentálne sprchovacím kútom, umývadlom a pisoárom. Nosný systém objektu je trojtrakt t.j. 3x 7,62x6m otvoreného priestoru po odstránení priečok. K objektu pripadá spoločný podiel na objekte kotolne.

Ku kúpe tohto objektu pripadá aj stavebný pozemok za objektom s rozlohou 503m2 a podiel na prístupovej komunikácii. Na novovytvorenom stavebnom pozemku máte možnosť postaviť ďalší dom, prípadne pozemok výhodne predať. Záujem o tento stavebný pozemok je obrovský! Avšak samostatne nie je na predaj. Túto výsadu získate spoločne s kúpou tejto nehnuteľnosti.

Urbanistická štúdia povoľuje možnosť prerobenia na 2 podlažný objekt/ prevádzku s nízkym obsahom hluku, bez škodlivín/ výstavbu rodinných domov a i.

Nehnuteľnosť som osobne navštívila, som stavebná inžinierka a viem Vám o nej povedať všetky ďalšie potrebné informácie, buď telefonicky, alebo aj na osobnej obhliadke. Cena je konečná zahŕňa kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, všetky poplatky. Ochotne Vám poradíme a bezplatne pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Pokiaľ Vás ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať na kmetkova@tureality.sk, alebo na +421 41 321 7800.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1984
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Iné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Kúrenie: Lokálne

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty