Moderná radová výstavba v Trenčíne - Záblatie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 11. 07. 2021
Trenčín
Moderná radová výstavba v Trenčíne - Záblatie
197 000 €

Moderná radová výstavba v Trenčíne - Záblatie

197 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 186 m2
  Zast. plocha: 116 m2
  Plocha pozemku: 380 m2
 • Cena za m2: 1 059,14 €/m²
  ID inzerátu: 4419506
Ponúkame Vám modernú a nadčasovo-mestskú radovú novostavbu 4 rodinných domov vo vyhľadávanej časti mesta Trenčín - Záblatie/Ohrádky. Pokiaľ hľadáte kvalitnú a cenovo dostupnú novostavbu ste na správnom mieste. Projekt sa nachádza v lokalite, ktorá je veľmi žiadaná a je ideálna pre mladé rodiny, ale aj pre ľudí, ktorí hľadajú súkromie a zároveň túžia mať centrum na dosah ruky. Výborná dostupnosť na diaľničný privádzač, obchodné centrum a okolité prevádzky, ako aj škôlka, škola, reštaurácie, MHD.

Dispozičné riešenie 1.NP: chodba, predsieň - kde je aj vnútorný vstup do garáže, kuchyňa spojená s obývacou izbou a jedálenskou časťou, z ktorej vedie výstup na zadnú terasu -záhradu, technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou.
Dispozičné riešenie 2.NP: spálňa, 2x detská izba, kúpeľňa, toaleta, šatník, chodba, terasa.

Rodinné domy sú postavené na slnečných pozemkoch od 219 m2 až po najväčší, ktorého výmera je 380 m2. Celková podlahová plocha je 185,46 m2 z toho 1.NP disponuje obytnou plochou 89,63 m2 plus garáž s výmerou 18 m2. Každý rodinný dom má záhradu od 65m2 až po 211m2 a 2 terasy. 2.NP poskytuje obytnú plochu 76,83 m2 a dispozične je navrhnuté tak, aby klientovi poskytoval dostatočne komfortný priestor na bývanie.

Stavebný materiál domov: tehlové tvárnice s hrúbkou 300 mm POROTHERM + zateplenie POLYSTYRÉNOM hrúbky 150mm.
Popis HOLODOMU: kvalitné plastové okná 6-komorové okná Salamander s izolačným trojsklom (farba exteriér – biela, farba interiér – biela).
Vykurovanie: elektrické podlahové vykurovacie rohože nVent./prípadne teplovodným krbom /vodník/ za doplatok podľa aktuálneho cenníka / termostaty na reguláciu vykurovania, elektrický bojler 120 L, prípravný otvorov na klimatizáciu, vonkajšie a vnútorné omietky.
Vstupné bezpečnostné dvere s výplňou sklo/plast vstupné, príprava na externé žalúzie. Príprava pre krb ( komín + nasávanie z exteriéru)
Strecha - tepelná izolácia strechy EPS 150, hr. 20 cm / tepelná izolácia miner. vlnou hr. 15 cm ,,FATRAFOL,,
Vonkajšie úpravy - exteriérový obklad z dreva na vonkajšiu časť fasády podľa projektu, prístupový chodník zo zámkovej dlažby a terénne úpravy. Komplet terasa, vrátane dlažby nad garážou.
IS - prípojka kanalizácie, prípojka vody, prípojka NN rozvodov, optický kábel.
Každý rodinný dom má vlastnú záhradku - vrátane oplotenia.
Veľkým benefitom je garáž - s automatickou modernou garážou bránou od fy. Hormann RenoMatica /vrátane diaľkového ovládača / a bezproblémové parkovacie miesto pred nehnuteľnosťou. Taktiež vieme zabezpečiť dokončenie domu v štandarde podľa požiadaviek klienta.
Pri zložení rezervačného poplatku a zálohy je možné vyhovieť klientovi, ktorý si navrhne menšie úpravy podľa vlastných predstáv.

Profesionálny realitný servis je pre nás samozrejmosťou. Vďaka modernému prístupu a inovatívnym technológiám sa stáva proces predaja našich nehnuteľností veľmi dynamický. Zaujala Vás, naša nehnuteľnosť? Aj vy túžite bývať vo vlastnom? Potrebujete vyriešiť financovanie kúpy novej nehnuteľnosti? Našim klientom ponúkame kompletné a rýchle vybavenie hypotekárneho úveru (vybavíme znalca, kataster a všetky potrebné poplatky).
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku na uvedenom telefónnom čísle 0908 164 070

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo