SVOBODA WILLIAMS I Moderný 2-izbový byt s loggiou s unikátnym výhľadom v Sky Park-u, Bratislava
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Čulenova, Bratislava I - Staré Mesto
SVOBODA & WILLIAMS I Moderný 2-izbový byt s loggiou s unikátnym výhľadom v Sky Park-u, Bratislava
350 000 €

SVOBODA & WILLIAMS I Moderný 2-izbový byt s loggiou s unikátnym výhľadom v Sky Park-u, Bratislava

350 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 62 m2
 • Cena za m2: 5 645,16 €/m²
  ID inzerátu: 4422249
Moderný 2-izbový byt s loggiou je umiestnený na 14. poschodí v novostavby Sky Park od svetoznámeho architektonického štúdia Zaha Hadid Architects. Byt sa nachádza v 1. veži, ponúka unikátne bývanie v novovzniknutej štvrti s priamym výhľadom na panorámu mesta a Bratislavský hrad.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, obývacia izba spojená s kuchyňou a spálňa. Vstup na loggiu ponúkajúcu panoramatické výhľady na mesto je možný z oboch izieb.

Vysoký štandard bytu zahŕňa drevené parkety, hliníkové okná (i francúzske), vzduchotechniku, vyšší štandard sanity v kúpeľni.

Bývanie v novej časti bratislavského "downtownu" je situované v okolí obchodného centra Eurovea s reštauráciami lemujúcimi nábrežie Dunaja. Lokalita tiež poskytuje rýchle napojenie na verejnú dopravu vrátane autobusovej stanice s obchodmi a s ponukou medzinárodnej prepravy. Pešo sa dá pohodlne a rýchlo dostať do historického centra Bratislavy.

Byt sa predáva nezariadený. Dokúpiť je možné garážové státie za cenu 30.000 EUR.

Interiér 57 m2, loggia 5,3 m2

https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/39671-culenova
ID 39671
--
Modern one-bedroom apartment with loggia and garage parking on the 14th floor in the residential new building SKY PARK Tower no. 1 by Zaha Hadid offers unique living in a new district with a direct panoramatic view of the city and of Bratislava Castle.

The layout of the apartment consists of an entrance hall, bathroom with bathtub, separate toilet, living room connected to the kitchen and bedroom. Access to the loggia is possible from both rooms.

The apartment is provided with a higher standard - wooden parquet floors, aluminum windows, HVAC system, higher standard in the bathroom.

Housing in the new part of Bratislava city center is located near the Eurovea shopping center with restaurants lining the Danube embankment. The location also provides quick access to public transport including a bus station with shops offering international transport, walking distance to the city centre within ten minutes.

Interior 57 m2, loggia 5,3 m2
It is possible to buy a garage for the price of 30.000 EUR.

https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/39671-culenova
ID 39671

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Počet lodžií: 1
 • Počet garážových státí: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (106)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu