Priestranný DVOJDOM - Košice, Barca
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2021
Horovova, Košice IV - Barca
Priestranný DVOJDOM - Košice, Barca
393 000 €

Priestranný DVOJDOM - Košice, Barca

393 000 €

S možnosťou dohody


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Zast. plocha: 140 m2
  Plocha pozemku: 1019 m2
 • Cena za m2: 982,50 €/m²
  ID inzerátu: 4425210
Predám rodinný dvojdom v rýchlo rozvíjajúcej sa mestskej časti Košice Barca, na ulici Horovova. Dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov, v tichom prostredí, s ľahkou dostupnosťou zo/do všetkých častí mesta. V blízkosti pravidelná autobusová doprava, električka.

Rodinný dom postavený z tehál, skolaudovaný v roku 1989, strecha eternit, celý podpivničený. Vymenené plastové okná a dvere v roku 2015. Celá nehnuteľnosť poctivo udržiavaná, pravidelne zveľaďovaná. Celá stavba odizolovaná, bez plesní, „máp“ a premoknutí. Záhrada prinášajúca úrodu vo forme rastlín aj ovocných stromov a kríkov. Pozemok pravidelného tvaru, o výmere 1019 m2.

Dom o celkovej zastavanej ploche 140 m2, úžitkovej ploche do 400 m2. Pozostáva z dvoch samostatných jednotiek vrátane garáží a suterénnych priestorov prislúchajúcich ku každej jednotke.
Dom č. 1 - 3 izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa, 2x WC, šatník, 2x balkón, plastové okná, nový kotol, samostatný vchod, suterénne priestory. Pôvodný, veľmi zachovalý a udržiavaný stav.
Dom č. 2 - 4 izby, vstupná hala s kozubom prepojená s kuchyňou, garáž, suterénne priestory. Prízemie dlažba, podlahové kúrenie, poschodie drevené podlahy, nový kotol, solárne panely na ohrev vody, plastové okná. Pivnice - dlažba, WC,
práčovňa, 2x kotolňa, 2 miestnosti, montážna jama, samostatný vchod.
Bytové jednotky prepojené dvojgarážou, možnosť predelenia.

Nehnuteľnosť vhodná ako investícia s možnosťou prenájmu dvoch aj viac jednotiek, taktiež vhodná ako bývanie, resp. bývanie s možnosťou podnikania, resp. výlučne ako stavba slúžiaca na podnikanie, či obchodné priestory, ambulancie, prijímacie, advokátske kancelárie atď.

RK prosím nevolať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty