Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 11. 2022
Kremeľská, Bratislava IV - Devín
ARTHUR - RODINNÝ DVOJ-DOM V HISTORICKOM CENTRE DEVÍNA
960 000 €

ARTHUR - RODINNÝ DVOJ-DOM V HISTORICKOM CENTRE DEVÍNA

960 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 570 m2
  Zast. plocha: 471 m2
  Plocha pozemku: 817 m2
 • Cena za m2: 1 684,21 €/m²
  ID inzerátu: 4427144
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký dvoj – dom v pôvodnom stave, skolaudovaný v roku 1993 s výhľadom na Devínsky hrad, s  pekne upraveným dvorom a záhradou.  Nachádza sa v ňom 13 obytných miestností s príslušenstvom.

Nehnuteľnosť má veľký potenciál využitia na podnikanie a bývanie. V súčasnosti sa celá využíva na prenájom. Má samostatné dva vstupy.

V suteréne dvoj domu vo vchode sa nachádzajú tri obytné miestnosti, strojovňa, kúpeľňa a komora pod schodiskom. Na prízemí od ulice Kremeľská sa nachádza vstupná chodba, spoločenská obývacia miestnosť s veľkou kuchyňou s kúpeľňou, toaletou a sprchou, s východom na terasu a do záhrady. Tri samostatné miestnosti, ktoré môžu byť využívané aj ako kancelárie, so spoločným zázemím na chodbe. Na poschodie vedie z kuchyne drevené schodisko. Na tomto poschodí sa nachádzajú štyri izby a 2x kúpeľňa s toaletou. Na poschodí je 1,5 izbový byt s vlastným príslušenstvom a slnečnou terasou + samostatná garsónka tiež s vlastným príslušenstvom a 2 balkóny. Každý z domov má samostatné kúrenie. Vedľa domu je dvoj- garáž s prístreškom na parkovanie pre tretie auto. Pri dome sú vytvorené ďalšie 3 parkovacie miesta. Na dvore sa nachádza záhradný krb s posedením, ovocné stromy a koterec pre psov. Jeho náklady na bývanie sú do cca 500 Eur pre obidva domy. Na pozemku sa nachádza studňa. Nehnuteľnosti môžu byť okamžite voľné.

Pozemok na ktorom sú nehnuteľnosti postavené má výmeru 817m2, z toho zastavané plochy sú 471m2. Úžitková plocha nehnuteľností je 570m2.

Uvedené nehnuteľnosti sa nachádzajú sa v historickom centre Devína pod hradom Devín. Obec a hrad Devín aj s jej sútokmi májú veľký geopolitický aj historický význam. Sú spojené s Devínskou Kobylou, ako posledná časť pohoria Malých Karpat, ktoré je ohraničené riekami Dunaj a Morava. Preto je vyhľadávanou destináciou na oddych a rekreáciu.

Cena nehnuteľností: 960.000,- EUR
Naplánujte si obhliadku
http://arec.sk/nehnutelnost/1277/rodinny-dvoj-dom-v-historickom-centre-devina#ziadost-o-obhliadku

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1993
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 13
 • Počet balkónov: 3
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty