JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 04. 08. 2021
Bojnice
JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE
Cena dohodou

JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
  • Úžit. plocha: 250 m2
    Plocha pozemku: 1250 m2
  • ID inzerátu: 4427315
Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 1233 m2 s projektom a so stavebným povolením na prestavbu a prístavbu rodinného domu.
Lokalita nehnuteľnosti:
ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na Bojnický zámok. Lokalita je vhodná tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100 m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštaurácií a kaviarní s kvalitnými službami.
Popis nehnuteľnosti:
Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o rozlohe 1233 m2 a pozostáva z troch rodinných domov v pôvodnom stave až na drobnú rekonštrukciu v interiéry. Domy sú napojené na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice. Na danú nehnuteľnosť je už hotový projekt aj so stavebným povolením.

Veľkou pridanou hodnotou v prípade využitia nehnuteľnosti na investičný resp. developerský zámer je to, že keďže ide o 3 samostatné domy, ku každému sú vybudované samostatné prípojky inžinierskych sietí.  Ďalším benefitom je aj to, že každý jeden dom je možné preklasifikovať na 3 bytové jednotky, čím vznikne 9 samostatných  nehnuteľností.

Okrem toho netreba zabúdať na polohu nehnuteľnosti a možnosť vybudovania pekného ubytovania priamo pod Bojnickým zámkom.

Spôsobov využitia je viacero a to robí túto nehnuteľnosť jedinečnou.
Výhody nehnuteľnosti:
POLOHA, PROJEKT SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, VÝHĽAD, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE NA POZEMKU

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná  +, Bojnická cesta 4 Prievidza 971 01.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu