frekventovaná poloha 6 i poschodový rodinný dom, širšie centrum
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 08. 2021
Česká, Košice I - Sever
frekventovaná poloha 6 i poschodový rodinný dom, širšie centrum
499 990 €

frekventovaná poloha 6 i poschodový rodinný dom, širšie centrum

499 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 242 m2
  • Cena za m2: 2 066,07 €/m²
    ID inzerátu: 4427905
S nami bývaš ponúka na predaj zaujímavý poschodový tehlový rodinný dom /rezidencia/ vhodný na bývanie aj podnikanie nachádzajúci sa v strategickej lokalite v blízkosti Starého mesta v mestskej časti Kočice – Sever.


Rodinný dom o úžitkovej výmere 242 m2 dispozične pozostáva z dvoch podlaží so samostatnými bytovými jednotkami. Jedna bytová jednotka o výmere cca 100 m2 pozostáva z troch nepriechodných izbieb, kuchyňe, komory, chodby, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Rodinný dom je čiastočne podpivničený /38 m2/ a podkrovie vytvára potenciál na vytvorenie tretej bytovej jednotky, príp. atelieru alebo mezonetu o výmere 100-120 m2.

Rezidencia prešla čiastočnou renováciou, bola zateplená, menené resp. repasované okná, menený plynový kotol, masívne drevené schodisko, zrepasované drevené parkety na poschodí, murované kúpeľne so sanitou, dom však bude potrebné zmodernizovať a prispôsobiť predstavám nového majiteľa.


Výhodou domu je výborná frekventovaná poloha ako stvorená na rôznorodé podnikateľské využitie a rovnako aj možnosť zobytnenia podkrovia a využitia ďalších cca 100m2 potenciálnej úžitkovej plochy.

Dom sa nachádza na rovinatom oplotenom 6,5 árovom pozemku so všetkými IS. Na pozemku sú aj dve garáže.

Poteší aj dobré dispozičné riešenie na oboch podlažiach a nádych luxusu a historickej hodnoty vďaka vysokým stropom.

Rodinný dom je spoločnou stenou spojený so susedným domom.


V okolí sa nachádzajú školy, škôlky, vysoké školy, zastávka MHD, zrekonštruované detské ihriská, parky, Železničná nemocnica, potraviny, reštaurácia. Všetko ostatné nájdete v centre mesta, ktoré máte vďaka výbornej polohe dostupné aj pešo za pár minút.

Ak podnikáte v oblasti služieb, ste advokátska kancelária, notár, exekútor, veterinár resp. iný subjekt ponúkajúci služby, táto ponuka Vás osloví.

Ponuka je taktiež vhodná aj pre stavebnú firmu alebo developera, ktorý by rád zmodernizoval aktuálne bytové jednotky s potenciálom vytvorenia ďalšieho podkrovného bytu.
_________________
Cena: 499.990 € + dohoda, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Ponuka je vhodná pre záujemcu, ktorý vie oceniť polohu nehnuteľnosti, uvedomuje si, že dom v takejto kategórii má svoju hodnotu a je pripravený realizovať svoj podnikateľský zámer alebo ho využije na bývanie podľa svojich predstáv.

Neváhajte a dohodnite si konzultáciu na doleuvedenom čísle ešte dnes.
_________________
© 2021 Autorské dielo. | S nami bývaš

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty