2-izbový byt s garážou a terasou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 07. 2021
Jána Stanislava 3486/18, Bratislava IV - Karlova Ves
2-izbový byt s garážou a terasou
680 €/mes.

2-izbový byt s garážou a terasou

680 €/mes.

byt 71m2 + garáž 20m2


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 71 m2
 • Cena za m2: 9,58 €/m²/mes.
  Energie: 75 €/mesiac
  ID inzerátu: 4430584
Prenajmem dvojizbový byt 60 m2 s terasou 11 m2 spolu s podzemnou garážou 20 m2 s elektrickou bránou v rámci bytového domu (suchou nohou do bytu). Byt (2. poschodie) skolaudovaný 2006 je komplet zariadený so samostatným kotlom, podlahovým kúrením a novovybudovanou kuchyňou (2019) s množstvom úložného priestoru. Vybavenie kuchyňe: kombinovaná chladnička, rúra, indukčná doska, digestor (výpust do komína), 60cm umývačka riadu. Byt je orientovaný na juh, čo zabezpečuje pohľad na východ slnka a príjemný poobedný tieň na terase. Zadným vchodom prístup k električkám na Karloveskej ulici (zástavka Nad lúčkami 2 minúty) a hlavným vchodom prístup na Dlhé diely. V rámci budovy sídli aj fitness centrum, v ktorom ste do minúty. Okrem garáže je dostupné aj dočasné státie pred bytovým domom (napr. pre návštevníkov). V garáži je okrem parkovania dostatok priestoru aj na malú dieľňu alebo extra úložný priestor. Po dohode je možné z prenájmu vyňať garáž, ale uprednostnujeme spoločný prenájom. Cena za prenájom (byt 71m2 + garáž 20m2) 680 Eur mesačne. Domáce zvieratá akceptujeme, ale za prípadné škody zodpovedá nájomca. Náklady na užívanie bytu a garáže, správa, energie, voda aj s UPC internet, televízia sú vo výške 75 Eur mesačne.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty