Exkluzívna moderná NOVOSTAVBA rodinného domu v novej štvrti Trenčianske Mitice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 26. 07. 2021
Trenčianske Mitice
Exkluzívna moderná NOVOSTAVBA rodinného domu v novej štvrti Trenčianske Mitice
176 900 €

Exkluzívna moderná NOVOSTAVBA rodinného domu v novej štvrti Trenčianske Mitice

176 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 86,51 m2
  Plocha pozemku: 668 m2
 • Cena za m2: 2 044,85 €/m²
  ID inzerátu: 4430601
MojeReality v spolupráci s LeadeHaus Vám ponúka úžasné miesto pre Váš nový domov. Unikátnu kombináciu dvoch svetov – relaxu v prírode v blízkosti aktívneho mestského života. Hovoríme o exkluzívnej modernej 4 izbovej novostavbe v novovybudovanej štvrti v obci Trenčianske Mitice, iba 10 minút od krajského mesta Trenčín. Plánované dokončenie stavby je jeseň 2021. Rodinný dom je v stave holodom.
Pozemok: novostavba disponuje pozemkom o celkovej rozlohe 688 m2 (šírka 21 m).
Rodinný dom je o veľkosti 8 m x 13 m + terasa 20 m2. Podlahová plocha bez terasy 86,51 m2. Rozmery izieb s pôdorysom miestnosti na vyžiadanie.
Dispozícia: vstupná chodba, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, z kuchyne komora, technická miestnosť spolu s WC, kúpeľňa s WC, vaňou, sprchovacím kútom a 3 obytné miestnosti.
Dom je napojený na IS: voda, elektrina. Konštrukcia: tehla Porotherm. Fasáda: silikónová, zateplenie min 15 cm polystyrén. Okná: plastové 6 komorové s prípravou na exteriérové žalúzie. Strecha: škridla, podkrovie ako odkladací priestor. Kúrenie: podlahové, tepelné čerpadlo. Ohrev vody: elektrický kotol. Odpad odvedený do žumpy. Elektroinštalácia na 400 V, predpríprava na klimatizáciu v obývacej miestnosti. Vchodové dvere: plastové, štandardné. Terasa: zámková dlažba. V cene domu dve parkovacie miesta. Cena novostavby v stave holodom je 176.900 Eur.
Stav novostavby v štádiu holodom zahŕňa: základ, obvodové murivo, strešná konštrukcia, zateplenie s fasádnou omietkou, okná (príprava na exteriérové žalúzie), vchodové dvere, elektroinštalácia (vypínače, zásuvky), voda, odpady, kúrenie, potery, omietky, príprava na krb (komín), terasa, okapový chodník, parkovacie státie.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis, katastrálne konanie, úhrada kolkov na kataster, nahlásenie energií. Taktiež bezplatné poradenstvo v oblasti financovania, ktoré zabezpečuje najvýhodnejšie podmienky na finančnom trhu. Kontakt: Mgr. Miriama Gabrišková, RSc., t. č. 0907 51 00 62, email: info@m-reality.sk alebo Erika Pavleová 0903 59 56 52 .

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu