Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2022
Ivanka pri Dunaji
Priestranný RD v pokojnej lokalite Ivanky pri Dunaji
355 000 €

Priestranný RD v pokojnej lokalite Ivanky pri Dunaji

355 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 157 m2
  Zast. plocha: 157 m2
  Plocha pozemku: 871 m2
 • Cena za m2: 2 261,15 €/m²
  ID inzerátu: 4431378
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom


Zaujímavý dom stojaci na pozemku, ktorý dokáže skĺbiť dostupnosť do centra Ivanky, no zároveň poskytuje príťažlivo tiché prostredie a súkromie postačujúce nie len na relax. Rozmerný skleník oceníte pri pestovaní vlastnej zeleniny či čerstvých bylín počas celého roka. Dostatok garážových miest ale tiež pekná časť záhrady s kamenným grilom dokresľujú celkovú atmosféru pozemku.


DOM:
Kolaudácia prebehla v roku 2002, pôdorys pôvodného katalógového domu však bol neskôr menený. Dom nie je zateplený, nakoľko tepelno-izolačné vlastnosti pôvodného muriva sú dostačujúce. Základy sú z liateho betónu a obvodové murivo z kvalitnej Pezinskej tehly. Klasická sedlová strecha je z pôvodnej trvácnej škridly. Okná domu sú pôvodné drevené. Dom je samozrejme podpivničený.


Napojený je na všetky siete vrátane kanalizácie či verejného vodovodu. Výhodou je 2x STUDŇA nachádzajúca sa na pozemku. Taktiež je tu umiestnená pôvodná žumpa. Podlahové kúrenie v dome je zaistené plynovým kotlom + el. zásobníkom. V prízemnej časti domu je zabezpečené aj vykurovanie tuhým palivom (krb).


Terasovú časť pri dome je možné prekryť a spraviť si tak útulný altánok či zimnú záhradu. Priestrannosť domu umožňuje jeho využívanie viacčlennej rodine, resp. je možné ho užívať ako dvojgeneračný. Celkovo je otvorený prípadným dispozičným úpravám pre nových majiteľov.


DISPOZÍCIA:
Delený je na prízemnú časť, využívanú ako dennú, zloženú z veľkorysej obývacej časti spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou. Ďalej tu nájdete kúpeľňu, WC, izbu, špajzu... Podkrovná časť poskytuje 5 izieb, kúpeľňu, WC, šatník...


VÝMERY:
Výmera pozemku je 871 m2. Úžitková plocha domu je viac ako 157 m2. Na pozemku sa nachádzajú 2 garážové miesta.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900
ID: 90526
Cena: 355000 € 
Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty