Na predaj 2-izbový byt na Pionierskej ulici (sídl. Lány) v Považskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2021
Pionierska, Považská Bystrica
Na predaj 2-izbový byt na Pionierskej ulici (sídl. Lány) v Považskej Bystrici
88 000 €

Na predaj 2-izbový byt na Pionierskej ulici (sídl. Lány) v Považskej Bystrici

88 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 56 m2
 • Cena za m2: 1 571,43 €/m²
  ID inzerátu: 4432070
Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Pionierskej ulici (sídl. Lány) v Považskej Bystrici. Je to v zateplenom panelovom BD v jednosmernej ulici vedúcej k nemocnici na ľavej strane. Byt je v OV, má úžitkovú výmeru 56 m2 a nachádza sa na prízemí/z 3-och posch. bytového domu. Pozostáva z 2 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne s WC, chodby a šatníka (komory). Byt je čiastočne prerobený. Bytové jadro je murované, v kúpeľni s WC sú staršie obklady a dlažby. V spálni je vstavaná celostenová drevená skriňa. Kuchynská linka je rohová, bola vymenená, je v dobrom stave. V celom byte sú vymenené drevené EURO okná. V byte sú plávajúce podlahy, avšak v obývačke a v spálni je potrebná ich výmena. Je tu zavedený internet a káblová televízia. V celom byte boli vymenené rozvody elektriny, vody, plynu a odpadové potrubie. Byt je možné kúpiť ako čiastočne zariadený. Pivnica vo výmere cca 2 m2 je hneď vedľa bytu. Byt je vhodný aj pre telesne postihnutých na vozíku. V blízkosti bytového domu je nemocnica, základná škola, materská škola, pošta, reštaurácia, pohostinstvo, cukráreň kvetinárstvo a námestie na Lánoch s množstvom potravinárskych a nepotravinárskych obchodov. Cena bytu je 88 000 eur.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty