Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 12. 2022
Trenčín, Trenčín
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne.
Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne.

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 450 m2
  Zast. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 1100 m2
 • ID inzerátu: 4432250
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný nielen na bývanie ale aj na podnikateľskú činnosť, či už zriadenie pobočky firmy, resp. kancelárie, ordinácie súkromného lekára, atď. Dom má 6 izieb, 3 kúpeľne, ďalšie priestory pre firemnú kanceláriu, ordináciu či podnikanie. 
Dom kolaudovaný v roku 2009. Celý dom je podpivničený a tieto priestory obsahujú kotolňu s pracovnou miestnosťou, sklad na náradie, nevykurovanú vínnu pivnicu, sklad, práčovňu so sušiarňou, miestnosti pre vírivú vaňu so saunou a fitness/herňu (alternatívne samostatná bytová jednotka), kúpeľňa. Táto časť má taktiež samostatný vchod zo záhrady.

Dom sa nachádza v tichej lokalite mesta Trenčín – Zlatovce na jednosmernej ulici. Úžitková plocha domu je 450m2, zastavaná 200m2 a pozemok má rozlohu 1100 m2.

Rodinný dom má nádherný výhľad ako z jeho jednotlivých častí tak aj zo záhrady na Trenčiansky hrad. Na prízemí sa nachádza dvoj-garáž s automatickými bránami, zádverie so vstavanou skriňou, kuchyňa s jedálňou a terasou, obývačka s otvoreným výhľadom do poschodia (galéria) s krbom a domáce kino, pracovňa, hosťovská izba, kúpeľňa a terasa spájajúca pracovňu, hosťovskú izbu a obývačku. Na poschodí (podkrovie) sa nachádza hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľnou a dve detské spálne s kúpelňou, v galérii je knižnica. Vykurovanie je zabezpečené kondenzačným kotlom Buderus + solárnymi panelmi a preto prevádzkové náklady na rozlohu domu sú veľmi nízke a pohybujú sa okolo 155 eur/ mesiac. Všetky prípojky IS (voda, plyn, elektrina, kanalizácia, telekom). V blízkosti sa nachádzajú materská škola, základná škola, potraviny... 

Cena v RK. 

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty