Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 01. 2022
Podhájska
ARTHUR - Exkluzívne na predaj - Investičné pozemky v rekreačnom areáli PODHÁJSKA
366 300 €

ARTHUR - Exkluzívne na predaj - Investičné pozemky v rekreačnom areáli PODHÁJSKA

366 300 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rekreačný pozemok
  • Plocha pozemku: 8140 m2
  • Cena za m2: 45 €/m²
    ID inzerátu: 4432469
PONÚKAME exkluzívne na predaj dva susediace investičné pozemky v rekreačnom areáli na Podhájskej

Property description WE OFFER exclusively for sale two adjacent investment plots in the recreational area on Podhájska.

Pozemky sú mierne svahovité v lokalite byvalých vinohradov, medzi komplexom apartmánových domov nad termálnym kúpaliskom a z hornej strany pod lesom.

Liečivá termálna a minerálna voda už 52 rokov poskytuje príjemný relax s liečivými účinkami na organizmus. Za posledných 20 rokov zaznamenala táto lokalita nevídaný záujem o turistiku spojenú s príjemným relaxom a oddychom. Práve a hlavne aj pre tieto skutočnosti vznikol veľký záujem investorov o výkup pozemkov s následnou výstavbou malých, ale aj večších obytných objektov, apartmánových domov a penziónov. Ubytovanie sa kôli termálnej vode využíva po celý rok, ale hlavne v sezóne. vtedy sú ubytovacie možnosti obsadené aj na mesiac dopredu. Denná návštevnosť je 6000 až 8000 návštevníkov.

Celková výmera pozemkov je 8140m². Pri pozemkoch sa nachádza vodovodná a el. prípojka.
Pripravili sme aj názornú ukážku ich funkčného využitia.  Pozrite si zastavovaciu štúdiu možnej zástavby koncipovanej do svahu.

Táto štúdia je len informačná. Pozemok, ktorý vznikne spojením môžeme rozdeliť stredovou komunikáciou a šiestimi stavbami v rade nad sebou na 12 apartmánových luxusných dvojdomov. Dva apartmány, prípadne sa dajú rozdeliť na viac buniek. (max 3-4)
Toto je však len štúdia , vybrali sme objekty , ktoré by sa do prostredia hodili. 
Zároveň budúcemu záujemcovi môžeme ponúknuť dodatočné služby pri príprave územia k realizácii a možnú spoluprácu pri výstavbe obytnej zóny

Property description WE OFFER exclusively for sale two adjacent investment plots in the recreational area on Podhájska.
The plots are slightly sloping in former vineyards, between a complex of apartment houses above the thermal swimming pool, and a forested area.
Healing thermal and mineral water has been providing pleasant relaxation with healing effects on the body for more than 52 years. Over the last 20 years, this location has seen an unprecedented growth as a spa destination. It has been mostly for these reasons why we have seen a great interest of investors in the purchase of land plots with the possibility to build small, but also larger residential buildings, apartment houses and guest houses. Accommodation can be used, due to the thermal water, all year round but especially during the summer season. During summer, the apartment houses are usually fully booked out one month in advance. The daily traffic is 6000 to 8000 visitors.
The total land area is 8140m². Near the land there is a water supply and el. connection. We have also prepared a demonstration of their functional use. See a stop-up study of a possible development designed for a slope.
This study is for information only. The land that will be created by the connection can be divided by a central road and six buildings in a row above each other into 12 luxury apartment houses. There can be 2 apartments per apartment house, or, alternatively, 3-4 studios. However, this is only a study. We have selected objects that we believe would best fit the environment. In addition, we can offer the future owner additional services in the preparation of the area, and cooperation in the construction of a residential zone.

 
Naplánujte si obhliadku
http://arec.sk/nehnutelnost/1280/exkluzivne-na-predaj-investicne-pozemky-v-rekreacnom-areali-podhajska#ziadost-o-obhliadku

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Terén pozemku: Mierne svahovitý
  • Funkčné využitie: Výstavba chaty

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu