RD s vinicou v lukratívnej časti Nitry
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 28. 07. 2021
Nitra
RD s vinicou v lukratívnej časti Nitry
338 000 €

RD s vinicou v lukratívnej časti Nitry

338 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4432876
Zaujímavá nehnuteľnosť - dom patril veľmi zručnému majiteľovi. V dome sa okrem obytných miestností nachádza /dielňa a stroje na výrobu reklamných podtlačí, garáž je plná strojov na výrobu a opracovanie rôznych predmetov, v suteréne sa nachádza vinná pivnica s komplet zariadením na výrobu vína a medu, ktoré majiteľ vyrábal s vlastného hrozna, ktoré pestoval pri dome, venoval sa aj včelárstvu. O dom sa vzorne majiteľ staral a zveľaďoval ho. Komplet zateplený a útulné zariadení . Je to dvojgeneračný dom / dve bytové jednotky/ v tichej uličke (slepá ulica) v mestkej časti Čermáň. Lokalita je veľmi lukratívna ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a široké spektrum služieb pre občanov. Nehnuteľnosť je zložená z dvojpodlažného, čiastočne zrekonštruovaného rodinného domu a vkusne riešeného uzavretého dvora a väčšej záhradky. V suteréne je komplet zariadenie a miestnosti prispôsobené činnostiam ktorým sa majiteľ venoval. V nehnuteľnosti sa nachádza garáž, predsieň, kuchyňa, veľká kúpeľňa v súčasnosti využívaná ako práčovňa, kotolňa, špajza a ďalšia menšia miestnosť. Z predsiene sa schodiskom dostaneme na chodbu druhého podlažia, kde nájdeme 3 izby (spálňa, detská izba a veľká obývacia miestnosť), špajzu a kúpeľňu s toaletou. Z obývacej miestnosti je vstup na veľký kryty balkón s prekrásnym výhľadom na mesto NITRA.. Zaujímavosťou tejto nehnuteľnosti je funkčný výťah, ktorý je spravený v celom dome a môže sa vyžívať ako na prepravu ťažkých vecí a zároveň na pohyb pre imobilných ľudí.
Nehnuteľnosť je ideálna na kvalitné bývanie v meste NITRA. Uzavretý vkusne riešený trávnatý dvor s okrasnými kríkmi a vinicov, je zárukou súkromia a ticha a oddychu, na záhrade nájdete altánok a bazén, ktorý Vám veľmi spríjemní tieto horúce dni. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať, no odporúčame obhliadku, kde Vám veľmi radi všetko ukážeme a vysvetlime.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1974
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2017
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet špájz: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty