3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ - BANSKÁ BYSTRICA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 10. 2021
Pieninská, Banská Bystrica
3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ - BANSKÁ BYSTRICA
144 990 €

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ - BANSKÁ BYSTRICA

144 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Cena za m2: 2 013,75 €/m²
  ID inzerátu: 4435023
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový priestranný byt, ktorý sa predáva kompletne zariadený v Banskej Bystrici v mestskej časti Sásová na skvelej ulici Pieninská.

Tento byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome na 3. poschodí zo 7. Dom prešiel rekonštrukciou fasády a balkónov.

Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej dispozičné riešenie, keďže všetky 3 izby sú nepriechodné a dostatočne priestranné.

Kuchyňa s miestom na jedálenský stôl a balkónom je samozrejmosťou tohto bytu.

Ako BONUS tu je murovaná komora, ktorá veľmi prakticky a opticky vyplnila priestor chodby, ktorá v byte typu VNKS, býva priestranná a nedostatočne využitá.

Parkovanie priamo pred domom prípadne v tesnej blízkosti nie je žiadnym problémom.

Občianska vybavenosť je skutočne plnohodnotná. Všetko je tu doslova na skok(obchody, školy, škôlky, ihriská, pohostinstvá, reštaurácie, a pod.).

POLOHA
Sásová sa nachádza približne 7km severovýchodne od centra Banskej Bystrice. Zo severu ju obklopuje vrch Panský diel, na ktorom sa nachádza rekreačné stredisko Šachtičky.

HISTÓRIA
Prvá písomná správa je z roku 1350 ako Villa Militis , ktorej zakladateľom bol Mikuláš Sas, syn Ondreja, banskobystrického richtára.
Obec Sásová sa spomína aj v jednom prísloví: Vás je ako Sásovänov. V praxi toto príslovie znamenalo, že Sásovania na spoločenské, kultúrne a športové podujatia v obci a v okolí od nepamäti chodili kolektívne.

SLUŽBY
Služby v Sásovej sú na výbornej úrovni. Nachádzajú sa tu dva väčšie supermarkety, jedno obchodné centrum, a tiež desiatky ďalších obchodov. Nezaostávajú ani rôzne reštauračné či pohostinské zariadenia. Ďalej je tu čerpacia stanica, pošta, viacero kvetinárstiev, kaderníctiev, stávkových kancelárii, herní a rôznych iných služieb. V poliklinike na Rudohorskej ulici nájdete ordinácie rôznych doktorov, od praktických až po stomatológa. K dispozícii sú aj viaceré lekárne. Sásová má aj domov dôchodcov v pokojnom prostredí blízko parku. V Sásovej sa momentálne nachádza päť základných a jedna stredná škola, a tiež fakulta Univerzity Mateja Bela.

https://www.youtube.com/watch?v=97FBaHv9ZjQ
https://www.romanadurinikova.sk/byt-sasova

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty