NA PREDAJ 4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM V STAROM MESTE, ŠKULTÉTYHO UL.
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2021
Škultétyho, Košice I - Staré Mesto
NA PREDAJ 4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM V STAROM MESTE, ŠKULTÉTYHO UL.
640 000 €

NA PREDAJ 4-PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM V STAROM MESTE, ŠKULTÉTYHO UL.

640 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
 • Cena za m2: 1 600 €/m²
  ID inzerátu: 4436233
Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľký 4-podlažný rodinný dom v centre Košíc, na Škultétyho ulici.


>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/Zg-UtqkB45c

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=zW8xgGqmBDY


Toto nebude ponuka pre každého, no rozhodne sa nájde niekto, kto uvidí v tomto dome veľký potenciál. Či už pre vlastné potešenie, alebo za účelom investície. Na 4 podlažiach sa totiž môžete vyhrať naozaj ako chcete. Samotný dom prechádza po generáciách jednej rodiny už vyše 80 rokov a pre majiteľov to nie je len dom, ale rodinné bohatstvo. Lokalita je pre akýkoľvek úmysel priam dokonalá. Dom sa nachádza presne na hranici Škultétyho ulice s Kuzmányho ulicou a do centra mesta je to pešo asi 3 minúty.


Krásny a poctivý tehlový dom, postavený v roku 1937, má jediný a samostatný vchod zo Škultétyho ulice. Za tie roky dom prešiel opravami, ale najdôležitejšími rekonštrukciami prechádza dom v priebehu posledných pár rokov. Elektrické rozvody sú vymenené v celom dome cca 4 roky, v roku 2017 sa vymenil zdroj vykurovania a teda v suteréne nájdeme nový plynový kotol, od roku 2000 sú v celom dome nové rozvody vody a taktiež nové okná. Z hlavnej strany eurookná a zo zadnej strany domu plastové.


Suterén ponúka zrekonštruované priestory, kde nájdeme plynovú kotolňu, elektrickú rozvodovú skriňu a pár miestností, kde schováte naozaj čokoľvek. Suterén sa rozprestiera pod celým domom a má výmeru asi 120m2. Na medziposchodí medzi suterénom a prízemím je východ na maličký dvor, ktorý má výmeru asi 10m2. Prízemie je aktuálne najčastejšie využívaný priestor, pretože je rozdelený na kancelárie, ktoré sú dlhodobo prenajaté. Z chodby na pravej strane je samostatná kancelária a ďalej veterinárna ambulancia. Na chodbe je spoločné WC a v priestoroch operačnej sály sa kedysi nachádzala kúpeľňa. Dokopy majú oba priestory asi 50m2 a to isté, je na druhej strane chodby. Aktuálne sú tam 2 kancelárie so samostatnou kúpeľňou a WC a výmerou 40m2. Vstup do každej kancelárie bránia bezpečnostné dvere zn. Adlo a na podlahe sa vynímajú krásne drevené parkety, ktoré boli zrepasované pred 5 rokmi.


1. poschodie aktuálne využívajú majitelia na bývanie a tento nádherný priestor o výmere 106m2 vznikol prepojením 2 menších bytov. Spojením týchto bytov sme dostali 4 veľké izby, z ktorých najväčšia má výmeru až 25m2. Spolu s vysokými 3 metrovými stropmi sú tieto priestory naozaj majestátne a drevené parkety dodávajú bytom staromestský nádych. Naďalej ostali zachované 2 vstupy do tohto bytu, 2 kúpeľne a 2 WC. Na najvyššom poschodí máme 2 oddelené byty a 1 miestnosť, ktorá sa aktuálne využíva ako archív. Jeden z bytov nie je vôbec využívaný a môže z neho vzniknúť pekný 1,5 izbový byt. Susedný byt je využívaný o čosi viac a dispozične sa skladá z kuchyne, obývačky, priechodnej kúpeľne s vaňou, cez ktorú sa dostaneme do samostatnej spálne. Každé poschodie disponuje výmerou približne 106m2 a už je len na vás, na aké jednotky rozdelíte každé poschodie. V aktuálnom stave dom ponúka 11 izieb a na každom poschodí 2 kúpeľne a 2 WC. Výhodou je vlastný elektromer na každom poschodí.


Tento dom sa môže stať vašim rodinným sídlom alebo sa ponúka možnosť vytvoriť 3 bytové jednotky spolu s kancelárskymi. Pri odkúpení garáží a vzhľadom na lokalitu Starého mesta, je toto ponuka s veľkým potenciálom. Cena nehnuteľnosti je 640 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak sa vám ponuka páči, neváhajte ma kontaktovať na čísle 0911 337 969

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty