Na PREDAJ 3x novostavba na 8 á pozemkoch - Beladicečasť Chrašťany
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 09. 2021
Chrašťany, Beladice
Na PREDAJ 3x novostavba na 8 á pozemkoch - Beladice/časť Chrašťany
191 500 €

Na PREDAJ 3x novostavba na 8 á pozemkoch - Beladice/časť Chrašťany

191 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 800 m2
 • Cena za m2: 1 595,83 €/m²
  ID inzerátu: 4436457
Novostavby v projekte 2 sú tri domy 130m2 + 32,5 m2 s prekrytou terasou, ktoré budú postavené každý na pozemkoch 8 á s možnosťou odkúpenia ako holodom za cenu 191. 500 eur.


Všetky rodinné domy sú postavené , ako bezbariérové bungalovy. Základová armovaná doska je postavená na základových pásoch hĺbky 90cm. Obvodový nosný plášť je vymurovaný z pôrobetonových tvárnic YTONG hr.25 cm , ktorý je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom Baumit hr.16 cm s povrchovou silikátovou omietkou. Výplne otvorov (okná a dvere) budú dodané , ako sedemkomorový plastový rovný certifikovaný systém s izolačným trojsklom z vonkajšej strany vo farebnom odtieni antracit z vnútornej interiérovej strany biele vrátane parapetov a nadokennými kastlíkmi pre osadenie exteriérových roliet respektíve žalúzií s elektrickou predprípravou.


Strešný plášť bude väzníkový systém s vytvorením povalového medzipriestoru s interiérovým sklopným schodiskom. Strecha je valbová s presahom ponad terasu. Strešná krytina je pálená keramická škridla Terran Danubia Inova farba antracit s kompletným odkvapovým a protisnežným strešným systémom. Podbitie rímsy bude s OSB dosiek zateplené s extrudovaným polystyrénom systémom Baumit.


Interiérové priečky sú z materialu YTONG hr.15 cm , ktoré sú povrchovo omietnuté s vystuženou interiérovou stierkou a sú vymaľované . Stropy sú zateplené minerálnou vlnou hr.25 cm s vytvorenými stropmi zo sadrokartónu s vymaľovaním. Podlahy sú ukončené finálnym poterom . Interierová chodba do jednotlivých izieb je presvetlená svetlometom z prirodzeného osvetlenia. Každá izba má predpripravené miesto pre osadenie šatníkových zostáv. V interiéri sa nachádzajú dve detské izby a jedna spálňa ,ktoré majú sociálne zázemie vybudované v ich blízkosti. V kúpeľni je urobená predpríprava pre vaňu ,sprchový kút ,záchod ,bidet , dvojumývadlo a taktiež je uvažovaná predpríprava pre práčku a sušičku. V ďalšej časti interiéru je veľká hala s kuchyňou , špajzou. Pri vstupnej chodbe je ďalší záchod s umývadlom. Vstupná predsieň je oddelená od interiérovej časti posuvnými dverami .Hala s kuchyňou má predprípravu na klimatizáciu a komín pre krb respektíve krbové kachle. Vo všetkých izbách je rozvod interiérového optického káblu. Tak isto je predpríprava na káblový rozvod televízneho signálu. V dome je vykonaná predpríprava pre kompletný zabezpečovací systém.


Kúrenie je podlahovédvojzónové ,ktoré vykuruje kondenzačný plynový kotol so zásobníkovým ohrievačom vody. V priestoroch hlavnej kúpeľne je osadený rebríkový radiátor. V dome je urobený kompletný rozvod elektro vrátane rozvodu elektro na terasu a do exteriéru, vody, kanalizácie ,plynu . Kanalizácia je napojená na obecný rozvod kanalizácie v obci. Prístupová cesta k domu je komfortná stabilizovaná . Po výstavbe domov (ulice) sa urobí povrchový živičným asfaltový koberec s verejným osvetlením.


Fáza nami nazvaná „hrubodom“. V tejto fáze je dom prestrešený kompletným certifikovaným strešným a odtokovým systémom , sú osadené výplne trasparentných otvorov ( okná a dvere vonkajšie) 6 komorový profilový systém OPTIM s tepelným aj zvukvo izolačným trojsklom. Obvodové murivo Ytong 25 cm je zateplené kompletným zatepľovacím systémom hr.16 cm. Súčasťou hrubodomu je zrealizovaný rozvod kanalizačný. V tejto fáze sa dom nachádza v rozostavanosti 55% z cieľovej fázy „holodom“.


„Holodom“ : V tomto štádiu rozostavanosti je dom s vnútornými priečkami Ztong hr.125mm ,sadrokartonovými zateplenými stropmi s výlezom na poval v chodbe do izieb je namontovaný svetlovod. Pre možnosť napojenia krbu ,respektíve krbových kachiel je osadený nerezový komín ,ktorý ústi do obývacej izby. Sú zhotovené všetky rozvody elektro s centrálnou rozvodnou skriňov so všetkými ističmi so zosilnením ističou pre varnú dosku v kuchyni bez vypínačov a svietidiel, ako aj bez vrchných krytov zásuviek, sú vyhotovené rozvody pre internet a televízny signál, sú vyhotovené rozvody pre bezpečnostnú signalizáciu, sú vyhotovené rozvody pre elektrické ovládanie žalúzii v obývacej izbe je vyhotovená predpríprava pre klimatizáciu. Vo fasáde je osadený zateplený kastlík pre osadenie bubnov vonkajších roliet respekt. žalúzíí. Je vyhotovený kompletný rozvod vody , ako aj kompletný odtokový systém do obecnej kanalizácie. Je vytvorené vykurovanie podlahové viaczónové s vykurovacím kondenzačným kotlom na plyn v kúpeľni bude osadený aj rebríkový radiátor. Všetky steny sú omietnuté a ukončené vnútornými omietkami MVR uni s bielymi maľbami stien a stropov. Podlaha je ukončená zateplenou skladbou podlahy s finálnym cementovým poterom.


V takomto stupni rozostavanosti je štádium „ HOLODOM“. Z pohľadu zhotoviteľa a aj majiteľa domčekov je po skúsenostiach priam nutné v tejto fázy dom odovzdať novému majteľovi , nakoľko súlad našich predstáv o obkladoch ,dlažbách , elektrospotrebičoch, kuchynskej linke, dverách, obložkách ,bateriách, podlahách, zabudovaných šatníkových zostavách , krbe ...je tak rozmanitý , že je vylúčené , aby sa novému majiteľovi tento stav zhotovenia na kľúč páčil a bol podľa jeho predstáv. Toto štádium však prináša aj negatívnu stránku a tou je nemožnosť kolaudácie , nakoľko bez ukončenia domčeku do štádia „ na kľúč“ nie je možné skolaudovať stavbu. My však budeme súčinní s novým majiteľom a v momente, ako budú vyhotovené všetky práce od „holodomu“ smerom „na kľúč“ t.j. (podlahy,obklady,dlažby,sanita,vypínače,batérie,spotrebiče,vnút.dvere,obložky...) pomôžeme ihneď skolaudovať.


Ceny domov sa zvýšili kvôli rapídnemu nárastu ceny materiálov nasledovne:

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu