BYT 31 TRENČÍN, 89 M2 103 M2 ZÁHRADA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 27. 07. 2021
Trenčín
BYT 3+1 TRENČÍN, 89 M2 + 103 M2 ZÁHRADA
176 000 €

BYT 3+1 TRENČÍN, 89 M2 + 103 M2 ZÁHRADA

176 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 89 m2
  Plocha pozemku: 103 m2
 • Cena za m2: 1 977,53 €/m²
  Energie: 100 €/mesiac
  ID inzerátu: 4438048
Výnimočný byt pre výnimočnú rodinu, ktorá hľadá dokonalé skĺbenie funkčnosti a dizajnu. Byt vznikol ako súčasť náročnej rekonštrukcie štvorbytového domu. Maximálne využitý priestor bytu s obytnou plochou bez balkóna je 89 m2, disponuje dennou časťou spojenej obývačky a kuchyne, dvoch spální, kúpeľňou s veľkým sprchovým kútom, vaňou a WC a technickou miestnosťou na veci, ktoré každý deň nepotrebujete.

Modernému dizajnovému riešeniu dominuje predovšetkým obrovská ostrovčeková kuchynská linka od renomovaného výrobcu zn. TRENAB. Linka je vybavená kompletnou zostavou spotrebičov ( umývačka, el. rúra, mikrovlnka, závesný digestor, indukčná varná platňa, „americká“ chladnička ).

Kúpeľňa poskytuje maximálne funkčné využitie. Vaňu ocenia predovšetkým deti, sprchový kút naopak dospelí a pri dvojumyvadle si nikto nebude zavadzať. Technická miestnosť s inštalovaným kondenzačným kotlom, prípravou pre práčku a druhé WC s umývadlom, vďaka miestu pre regále plnohodnotne nahradila pivnicu. Súčasťou bytu je aj balkón s veľkosťou 3 m2.

Po technickej stránke je byt vybavený elektrickým vrátnikom, kompletne novými inštaláciami, laminátovou podlahou, resp. keramickou dlažbou ale predovšetkým izolačnými trojsklami plastových okien, podlahovým vykurovaním celého bytu ktoré spolu s vlastným kotlom na prípravu TUV a vykurovania zaisťujú náklady na prevádzku bytu v sume len 100 EUR/mes.

Byt spolu s príslušenstvom bol navrhnutý predovšetkým pre rodinu s deťmi a nadštandardne zabezpečuje všetko čo potrebuje mladá rodina. K príslušenstvu patria dve parkovacie miesta v uzavretom dvore ale najmä záhrada s vybudovaným altánkom vo výlučnom vlastníctve o veľkosti 103 m2, všetko v cene bytu. Tento koncept podčiarkuje bezpečie pre obyvateľov bytového domu a ich domácich miláčikov, ktoré je zabezpečené elektrickou vstupnou bránou s video vrátnikom na diaľkové ovládanie.

Cena bytu s príslušenstvom je 176.000,- EUR vrátane nábytkového zariadenia bytu ako je zobrazené na fotografiach ( zariadenie nie je podmienka predaja ). K bytu je vypracovaný znalecký posudok.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo