Dom s históriou - Horehronie - Nízke Tatry
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Polomka
Dom s históriou - Horehronie - Nízke Tatry
59 000 €

Dom s históriou - Horehronie - Nízke Tatry

59 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 350 m2
  Plocha pozemku: 1300 m2
 • Cena za m2: 168,57 €/m²
  ID inzerátu: 4438081
breznoreality.sk - Realitná kancelária v okrese Brezno, Vám ponúka na predaj dom v Horehronskej dedinke Polomka - Nízke Tatry, okres Brezno. Situovaný je v zastavanom území obce, mimo hlavnej cesty, s asfaltovou prístupovou cestou vo vlastníctve obce. Pozemok je slnečný, rovinatý, oplotený, s výhľadom na lyžiatrske stredisko Polomka - Bučnik a na novopostavenú vyhliadkovú vežu. Stavba je priestranná, s úžitkovou plochou 350 m2. Pôvodne, predná časť stavby slúžila ako dedinské pohostinstvo GORDULIČ a zadná časť domu slúžila na bývanie. Stavba je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničená, elektrina a plyn sú momentálne odpojené, voda zapojená - vodomer, kanalizácia pri pozemku. Kúrenie zabezpečovali plyn. gamatky, kachlové pece v miestnostiach a krb. Nehnuteľnosť je vhodná na bývanie, chalupárčenie pre viac rodín, podnikanie spojené s bývaním alebo na prenájom - v obci je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka Bučnik, obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, priamo v obci je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik, 20 km od obce je obľúbené stredisko Ski Telgárt a Chopok Juh/sever 45 min. V blízkosti sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžovania, bežeckého lyžovania, požičovňa e-bikov (Šumiac - Kráľova Hoľa), výletov po okolí (vyhliadková veža - Polomka, cyklodreziny, Vydrovo, skanzen, Dobročský prales - Čierny Balog, Horehronský expres, Chmarošský viadukt, splav Hrona a mnohé iné nájdete na horehronie.sk)


Predná časť stavby: kuchyňa (veľký pôvodný murovaný šporák), výčap, 3 miestnosti, sklad, toalety (dámske, pánske), + 2 izby a kúpelňa (zázemie pre personál)


Zadná časť domu: samostatný vstup, chodba, kuchyňa, 2 izby, kúpelňa, toaleta, špajza


Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.


Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradcu v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Krb

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty