Pozemok s hospodárskou budovou - Horehronie
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Sama Chalupku, Polomka
Pozemok s hospodárskou budovou - Horehronie
49 000 €

Pozemok s hospodárskou budovou - Horehronie

49 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rekreačný pozemok
  • Plocha pozemku: 1022 m2
  • Cena za m2: 47,95 €/m²
    ID inzerátu: 4438099
breznoreality.sk ponúka na predaj pozemok so zachovalou hospodárskou budovou v Horehronskej dedinke Polomka, okres Brezno. Obec leží v údolí rieky Hron, zo severnej ohraničená hrebeňom Nízkych Tatier a z juhu Muránskou planinou. Pozemok je situovaný v zastavanom území obce, mimo hlavnej cesty, s asfaltovou prístupovou cestou vo vlastníctve obce. Pozemok je slnečný, s mierne svahovitým terénom, oplotený, s výhľadom na lyžiatrske stredisko Polomka - Bučnik a na novopostavenú vyhliadkovú vežu, využiteľný pre stavbu rodinného domčeku alebo rekreačnej chalupy. Je tu takisto možnosť zrenovovať hospodársku budovu, ktorá je zachovalá, so škridľovou strechou, dispozične pozostáva z dvoch miestností, drevárne (humna). Inžinierske siete sú v dosahu. Na pozemku je stará vinica. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.


Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, priamo v obci je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka - Bučnik, 20 km od obce je obľúbené stredisko Ski Telgárt a Chopok Juh/sever 45 min. V blízkosti sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžovania, bežeckého lyžovania, požičovňa e-bikov (Šumiac - Kráľova Hoľa), výletov po okolí (vyhliadková veža - Polomka, cyklodreziny, Vydrovo, skanzen, Dobročský prales - Čierny Balog, Horehronský expres, Chmarošský viadukt, splav Hrona a mnohé iné nájdete na horehronie.sk)Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradcu v oblasti financovania kúpy (rôzne možnosti financovania kúpy pozemku a výstavby) - bez poplatkov a ďalších navýšení.Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu