Na predaj novostavba bungalovu v Zakvášove v Považskej Bystrici
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2021
Zakvášov, Považská Bystrica
Na predaj novostavba bungalovu v Zakvášove v Považskej Bystrici
193 000 €

Na predaj novostavba bungalovu v Zakvášove v Považskej Bystrici

193 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 102 m2
  • Cena za m2: 1 892,16 €/m²
    ID inzerátu: 4440066
Ponúkame na predaj novopostavený jednopodlažný rodinný dom s podkrovím v Zakvášove v Považskej Bystrici. Nachádza sa na odbočke do Praznove medzi inými novými RD vľavo pod štátnou cestou do Rajca. Zvonku je kompletne dokončený postavený z tehál a pokrytý kvalitnou škridľou. Je urobená vonkajšia fasáda. Sú osadené okná a vstupy. V interiéri domu sú vybudované 4 obytné miestnosti, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa, WC a chodba. Je tam plánovaná aj terasa. Zastavaná plocha domu je 140 m2, úžitková plocha domu je 102 m2. Dom bude zvnútra omietnutý alebo obložený sadrokartónom. Taktiež bude pred predajom dokončená kompletne elektrika, bojler na teplú vodu a je tam všade podlahové kúrenie. Je napojený na všetky inžinierske siete. Je tam elektrina na 220 V, voda zo studne, žumpa bez prepadu, elektrický bojler na teplú vodu a podlahové kúrenie. K domu je možné pripojiť optický kábel internetu. Treba dorobiť podlahy, omaľovanie, obklady, dlažby, kuchynskú linku, zariadenie kúpeľne a WC a vonkajšie okolie domu. Dom bude skolaudovaný. Výmera pozemku je 420 domu je 193 000 eur.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu