Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2021
Nová, Hrnčiarovce nad Parnou
Priestranný 5i rodinný dom v obci Hrnčiarovce nad Parnou
250 000 €

Priestranný 5i rodinný dom v obci Hrnčiarovce nad Parnou

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 245 m2
  Zast. plocha: 132 m2
  Plocha pozemku: 323 m2
 • Cena za m2: 1 020,41 €/m²
  ID inzerátu: 4441242
Realitné centrum ETERNI Vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Hrnčiarovce nad Parnou.

Lokalita Hrnčiarovce nad Parnou sú v tesnej blízkosti mesta Trnava. Do roku 1994 dokonca bola súčasťou mesta Trnavy, ako mestská časť. Vynikajúca dostupnosť na diaľnicu D1 a R1, prírodné vyžitie, cyklotrasy, občianska vybavenosť v dochôdznej vzdialenosti sú doplnené príjemnou, pokojnou a komornou atmosférou slepej ulice Nová.

Stavba bola dokončená tesne pred rokom 1990, v radovej zástavbe priestranných rodinných domov na pozemku v tvare pravideľného obdĺžnika. Pred domom sa nachádza predzáhradka, cez ktorú sa pristupuje, popri garáži, priamo ku vchodu do domu.

Celý objekt je podpivničený s priamo osvetleným a vetraným suterénom: kotolňa, sklad pre ovocie a zeleninu, miestnosť pre hobby, komora s regálmi a mrazničkou, práčovňa s vaňou. Dom je podpivničený v rozmedzí zastavanej plochy, okrem garáže. V garáži sa nachádza montážna jama a je z nej prístup priamo do pivnice, ktorá je priechodná až do priestorov záhrady rodinného domu.


Dispozícia prvého poschodia je riešená ako ,,denná časť". Za vstupnými dverami sa nachádza zádverie, z ktorého sa prechádza na chodbu. Z chodby je prístup do nepriechodnej obytnej izby a taktiež do priechodnej obývacej miestnosti. Z obývacej miestnosti je prístup na menšiu terasu za domom a taktiež do kuchyne. Na prízemí sa nachádza toaleta a pod schodami je prístup do pivnice.

Na prvom poschodí sa nachádzajú tri spáľne, kúpeľna s wc a jedno samostatné menšie wc, s prístupom na povalu. Izba s balkónom a jedna nepriechodná izba je orientovaná na SV a izba s kúpeľňou a chodbou je orientovaná na JZ.

Na dome bolo vykonaných viacero rekonštrukcii. V roku 2003 bola nainštalovaná garážová brána s elektricým ovládaním. V roku 2010 boli vymenené nové plastové okná, vykonané zateplenie rodinného domu spolu s vonkajšími omietkami, nové rímsy, klampiarske práce, nová keramická dlažba a sokel Shape Cemento - exteriér, nová nerezová bránička, zábradlie záhradnej terasy, schodiska, nástrek krovu, nová škridla Bramac Klasik Protec tmavo-hnedá maľovka, dlažba v interiéri a schodisko zadovážené regionálne z bukového materiálu.

Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0944205244 alebo na e-mailovej adrese cmaradam@eterni.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty