Pozemok pre podnikateľov v lukratívnej lokalite
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2021
Podháj, Hviezdoslavov
Pozemok pre podnikateľov v lukratívnej lokalite
822 536 €

Pozemok pre podnikateľov v lukratívnej lokalite

822 536 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 31636 m2
  • Cena za m2: 26 €/m²
    ID inzerátu: 4443393
Exclusive vám ponúka zaujímavý investičný pozemok v obci Hviezdoslavov, časť Podháj. Pozemok o výmere 31 636 m2 má rozmery cca. 90 x 351 metrov. V súčasnosti k nemu vedie poľná cesta a vedený na katastri je ako orná pôda, ale v susedstve je už rozpracovaný investičný projekt. Cena za m2 je stanovená na 26,- EUR/m2, pričom za celý pozemok vychádza cena 822 536,- EUR. Obec Hviezdoslavov patrí medzi developermi k vyhľadávaným lokalitám a obec patrí k najrýchlejšie sa rozrastajúcim obciam na Slovensku. Navyše spustenie diaľnice R7, výrazne zrýchlilo a uľahčilo cestu do Bratislavy, či Dunajskej Stredy. Ponuku sa určite oplatí vidieť a zvážiť kúpu ako investičný pozemok.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 26,- EUR/m2

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu