Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2021
Nevädzová, Bratislava II - Ružinov
REZERVOVANÉ, 1i byt, Bratislava - Ružinov
174 990 €

REZERVOVANÉ, 1i byt, Bratislava - Ružinov

174 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 52 m2
 • Cena za m2: 3 365,19 €/m²
  ID inzerátu: 4445129
Spoločnosť Secret real s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 1 izbový byt v polyfunkčnom objekte RETRO, ktoré sa stalo nádhernou dominantou Ružinova.


Byt na 13. poschodí v novostavbe z roku 2010 bol navrhnutý tak, aby priestor odzrkadľoval požiadavky dnešných dní - flexibilitu, účelnosť, a aby 40 m2 bolo využitých čo najefektívnejšie a zmysluplne.


Pri vstupe do bytu určite oceníte veľkolepý panoramatický výhľad na Bratislavu. Výhľad však nie je jedinou dominantou tohto bytu. Ponúka hneď niekoľko relaxačných zón, ktoré si vychutnáte po náročnom dni. Je na Vás či si vyberiete relax vo vani v priestrannej kúpeľni, navaríte si romantickú večeru v modernej kuchyni, prečítate dobrú knihu a vychutnáte kávu na balkóne o výmere 10 m2, ktorý počas letných večerov poskytuje príjemný chládok a tiahne sa pod oknami celého bytu, alebo si len tak vyložíte nohy pri dobrom filme v relaxačno - spacej časti.


Byt sa predáva kompletne zariadený, poskytuje dostatok úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam vo vstupnej chodbe a spacej časti, použité boli kvalitné materiály ( drevené parkety, posteľ z masívu, kvalitná kuchynská linka..), je klimatizovaný a po všetkých stránkach pripravený pre budúceho majiteľa. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o výmere 2 m2.


OC Retro je odvážny polyfunkčný objekt, ktorý ponúka netradičnú kombináciu bývania, športovania a pohodlného nakupovania v atraktívnych obchodných priestoroch. „...Spraviť budovu so všetkými funkciami, ktoré človek potrebuje ku každodennému životu...“ – znie motto stavby polyfunkčného objektu Retro v bratislavskom Ružinove. Hlavný atribút bývania v Retre je doplnený rôznymi službami, nákupnou zónou, administratívnymi priestormi, ale aj poliklinikou, športoviskami a priestormi na zábavu. Nachádza sa tu napr. supermarket, pošta, banky, lekáreň, služby, reštaurácie, stánky rýchleho občerstvenia atď. Tretie nadzemné podlažie je zamerané na šport a wellness. Jeho väčšiu časť tvoria tenisové kurty, squash, fitnes a wellness, menšia časť je vyhradená na detské centrum. Určite oceníte bezpečné bývanie, výborné dopravné napojenie, bezproblémové parkovanie pred objektom a predovšetkým bezpečnú lokalitu.


Doprajte si nádherný výhľad a príjemný pocit z atmosféry bytu. Mesačné náklady na bývanie v tejto novostavbe neprevýšia sumu 120€ mesačne pre 2 osoby.


Uvedená cena je konečná, zahŕňa právny servis, úhradu základného/zrýchleného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 14
 • Podlažie: 13
 • Počet izieb/miestností: 1
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu