Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2022
Hôrka
Domy na predaj -Novostavba rodinných domov v Hôrke
239 000 €

Domy na predaj -Novostavba rodinných domov v Hôrke

239 000 €

Cena je s DPH


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Zast. plocha: 63 m2
  • Cena za m2: 3 793,65 €/m²
    ID inzerátu: 4445717
Komplex Rezort Hôrka 1 Vám ponúka komfortné bývanie v krásnom a tichom prostredí. Rezort sa nachádza v malebnej obci Hôrka - časť Kišovce, ktorá je vzdialená 9 min od okresného mesta Poprad. Pre svoju výhodnú polohu neďaleko okresného mesta je lokalita ideálna pre trvalé bývanie.
Najbližšie napojenie na diaľnicu je možné na križovatke Spišský Štvrtok vzdialenej 6,5 km (7 min), alebo križovatke Poprad-Západ vzdialenej 11 km (12 min).
V obci sa nachádza škôlka, potraviny, reštaurácia, pošta, lekáreň, cukráreň, autobusová zastávka s pravidelnou autobusovou linkou.
Rezort Hôrka 1 sa nachádza v časti mimo hlavných ulíc. Bude sa skladať z radových dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov so sedlovou strechou. Svojimi rozmermi uspokojí nároky 4 - 5 člennej rodiny. Orientácia jednotlivých rodinných domov bude severovýchod, zastavaná plocha domu je 63 m2, výška hrebeňa strechy je 8,3 m.
Rodinné domy budú napojené na inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina, bez plynu) a novú asfaltovú príjazdovú komunikáciu. Vykurovanie je na 1. NP podlahové, 2. NP radiátory - zdrojom tepla je tepelné čerpadlo.
Pokiaľ Vás bývanie v Rezorte Hôrka 1 osloví, všetky potrebné informácie o rodinných domoch a cenách Vám poskytneme na telefónnom čísle:0951 398 255

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo