210 m2 kancelárie na PRENÁJOM, parkovanie v cene, Trenčín
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2021
Trenčín
210 m2 kancelárie na PRENÁJOM, parkovanie v cene, Trenčín
1 470 €/mes.

210 m2 kancelárie na PRENÁJOM, parkovanie v cene, Trenčín

1 470 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 210 m2
 • Cena za m2: 7 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4445974
Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárie v Trenčíne, Zámostie.  Moderné priestory v udržiavanom a upravenom areáli. Profesionálny a ústretový prístup majiteľov. K dispozícii je celé krídlo budovy na poschodí o výmere 210,5 m2, spolu 8 kancelárii vrátane zasadačky + chodba, WC. Veľkosti kancelárii od 10,5 m2, 21 m2, 28 m2.  V cene prenájmu kancelárii je 7 parkovacích miest pred budovou, vyhradene parkovanie, označené miesta. V kanceláriách je natiahnutá štruktúrovaná kabeláž. Možnosť umiestnenia reklamy, názvu firmy na budovu, na tabuľu pred areálom. Priestory budovy sú klimatizované, po kompletnej rekonštrukcii, vymaľované. Areál monitorovaný, udržiavaný, nové vnútroareálové komunikácie a parkovacie miesta, blízko do centra. Nízke náklady na energie, pre elektriku sú dohodnuté výrazné zľavy pre odber energie v celom areáli. Kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove bez výťahu. Vchod do budovy aj z ulice aj z dvora, parkovacie miesta aj pred budovou od ulice pre návštevy. Kancelárie sa prenajímajú bez nábytku.

K prenájmu ihneď. 

K dispozícii sú aj ďalšie priestory o výmere 246 m2, 8 kancelárii + zázemie, nachádzajúce sa na prízemí, k nim sú ďalšie parkovacie miesta. 

Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 7,00 €/m2/mes. bez DPH (celková cena nájmu činí 1473,50 €/mes. bez DPH, bez poplatkov za energie). Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 8
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Typ konštrukcie: Montovaná
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová
 • Kúrenie: Ústredné, Klimatizácia

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty