REZERVOVANÝ - Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou - Malý Kiar
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 11. 2021
Malý Kiar, Levice
REZERVOVANÝ - Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou - Malý Kiar
Cena dohodou

REZERVOVANÝ - Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou - Malý Kiar

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 150 m2
    Plocha pozemku: 1973 m2
  • ID inzerátu: 4450451
Ponúkame na predaj rodinný dom v mestskej časti Levice - Malý Kiar. Rodinný dom sa nachádza v zástavbe domov pri hlavnej ulici, neďaleko od kúpaliska Margita Ilona.
Rodinný dom bol postavený z miešaných materiálov (kameň, pálená tehla) so sedlovou strechou (krytina škridla). Pozostáva z 2 spálni, priestrannej obývacej izby s krbom, vstupnej chodby, kuchyne so špajzou, kúpeľne s WC, časť domu je podpivničená, kde sa nachádza letná kuchynka, miestnosť pre kotol a náraďovňa. Rodinný dom bol čiastočne zrekonštruovaný, plastové okná, vstupné dvere, podlahy, vnútorné omietky atď. Kúrenie je ústredné (v izbách radiátory, elektrický kotol), ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler, splašková voda je zvedená do betónovej žumpy, na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa, do domu je zavedená obecná voda, elektrika 220/380V.
Dvor domu je krásne upravený, vstupná časť je vyložená kameňom, nachádza sa tu aj prístrešok na auto, v zadnej časti domu je veľká prekrytá terasa s výhľadom na záhradu. Taktiež sa na pozemku nachádza hospodárska časť. Záhrada domu je krásne upravená, vysadené okrasné stromy, ovocné stromy, kvetinové záhony.
Celková výmera pozemku 1973m2.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty