Na predaj rodinný dom s podnikateľskými priestormi v MČ Košice – Barca
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 10. 2021
Košice IV - Barca
Na predaj rodinný dom s podnikateľskými priestormi v MČ Košice – Barca
495 000 €

Na predaj rodinný dom s podnikateľskými priestormi v MČ Košice – Barca

495 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 364 m2
  Zast. plocha: 494 m2
  Plocha pozemku: 966 m2
 • Cena za m2: 1 359,89 €/m²
  ID inzerátu: 4450867
Ing. Rudolf Dohányos, realitný maklér Vám ponúka na predaj 4 - izbový rodinný dom s podnikateľskými priestormi v Košiciach, mestská časť Košice - Barca.

Väčšina z nás by chcela ušetriť finančné prostriedky za mesačné náklady. Ponúkam Vám možnosť ako sa to dá. Predstavte si, že bývate v rodinnom dome a súčasne máte k dispozícii veľkorysý priestor na podnikanie, alebo tento priestor viete prenajať. Poďte sa teda zoznámiť s touto nehnuteľnosťou.

Jedná sa o 4 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 163,2 m2, k tomu podnikateľské priestory o výmere 291,96 m2 , suterén s 133,2 m2 a zastrešená terasa s plochou 32,19 m2.

Rodinný dom bol postavený v roku 1965 a celý objekt prešiel rekonštrukciou od suterénu až po strechu. Prístavba podnikateľských priestorov bola realizovaná v roku 2015. Súčasťou nehnuteľnosti sú parkovacie miesta na pozemku a predzáhradka s jazierkom.
Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete: voda, elektrina, plyn a kanalizácia.
.
Dispozícia rodinného domu je rozdelená na suterén a 1. nadzemné podlažie. Suterén je postavený z monolitného betónu, podlahy sú vyliate poterom. Je kompletne omietnutý. Prvé nadzemné podlažie je postavené z tehál. Disponuje zádverím, 3 spálňami, obývačkou, kuchyňou, 2 kúpeľňami s WC a zimnou záhradou.

Podnikateľské priestory majú samostatný vstup z parkoviska a od domu ich delí zimná záhrada. Priestory pre podnikanie tvoria samostatný priestor s troma miestnosťami, 2 x WC, kuchyňa a kancelária.

Všetky potrebné informácie týkajúce sa predstavenej nehnuteľnosti, priebeh celého procesu predaja, ako aj obhliadku, Vám s ochotou zabezpečí licencovaný realitný maklér Ing. Rudolf Dohányos, tel. č. 0948 784 433, dohanyos@ruvixreal.sk Teším sa na spoluprácu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty