VIDEO - 4 izbový byt s veľkou PREDZÁHRADKOU v projekte Cubicon
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2021
Ulica Rudolfa Mocka, Bratislava IV - Karlova Ves
VIDEO - 4 izbový byt s veľkou PREDZÁHRADKOU v projekte Cubicon
355 000 €

VIDEO - 4 izbový byt s veľkou PREDZÁHRADKOU v projekte Cubicon

355 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 75 m2
 • Cena za m2: 4 733,33 €/m²
  ID inzerátu: 4452151
Realitná kancelária Pegas Real Vám exkluzívne ponúka na predaj, slnečný 4 izbový byt s balkónom, terasou a PREDZÁHRADKOU vo vyhľadávanej lokalite v Bratislave – Karlova Ves - Staré Grunty. Byt nachádzajúci sa v modernom projekte CUBICON spĺňa všetky požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Nachádza sa na 1/5 nadzemnom podlaží novostavby a patrí k nemu aj pivnica a garážové parkovacie státie.

BYT – byt sa predáva v štandarde
- 4 izbový
- rozloha bytu je 74,45 m2, terasa 32,08 m2, balkón 12,91 m2, predzáhradka 101,35 m2, pivnica 1,65 m2
- vstupná hala: domový vrátnik, podlaha drevené trojvrstvové parkety
- kuchyňa: predpríprava pre teplú a studenú vodu a digestor, podlaha drevené trojvrstvové parkety
- obývacia izba: vstup na terasu s predzáhradkou má hliníkový rám s tepelno – izolačným a protihlukovým trojitým zasklením, elektricky ovládané exteriérové žalúzie, podlaha - drevené trojvrstvové parkety
- izba: vstup na terasu s predzáhradkou má hliníkový rám s tepelno – izolačným a protihlukovým trojitým zasklením, elektricky ovládané exteriérové žalúzie, podlaha - drevené trojvrstvové parkety
- izba: vstup na balkón a terasu s predzáhradkou má hliníkový rám s tepelno – izolačným a protihlukovým trojitým zasklením, elektricky ovládané exteriérové žalúzie, podlaha - drevené trojvrstvové parkety
- izba: vstup na balkón má hliníkový rám s tepelno – izolačným a protihlukovým trojitým zasklením, elektricky ovládané exteriérové žalúzie, podlaha - drevené trojvrstvové parkety
- kúpeľňa s vaňou, umývadlom
- WC samostatné s umývadlom

VÝHODY
prvý vlastník, dvojité garážové státie, veľký balkón, terasa a predzáhradka, výborná lokalita, dostupnosť autom aj verejnou dopravou, kompletná občianska vybavenosť, bezbariérový vchod do domu.

LOKALITA
Zeleň, kľud, dostatok obchodov a služieb a výborné dopravné napojenie tak ako do centra Bratislavy, tak aj na jej okraj vďaka novo vybudovanej trase D2 sú hlavnými prednosťami Mlynskej doliny. Rezidencia CUBICON nebude len Vaším novým domovom, ale tiež možnosťou pre uvoľnenie, zábavu a ponaučenie v podobe miestnej ZOO. Lokalita je obľúbená aj tým, že ponúka bohaté pracovné uplatnenie. V blízkosti sídli mnoho firiem a organizácii. Vďaka rozvinutej dopravnej infraštruktúre sa každý rezident dostane rýchlo do centra mesta ale tiež aj na jeho okraj. Aj Vy sa môžete zaradiť medzi prvých, ktorí začnú novú éru tejto významnej bratislavskej mestskej časti.

Cena: 355 000,- EUR + 30 000,- EUR dve parkovacie státia

Dohodnite si obhliadku ešte dnes

Kontakt: Petra Tomčíková, RSc. - certifikovaný maklér a realitný konzultant
Mobil: 0905 294 030

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=hqo2xyEeMNU&ab

Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byt kopírované, rozmnožované a šírené v celku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu zadávateľa inzerátu.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2021
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu