Ponúkame na predaj nový 4-izbový RD typu bungalov s pekným pozemkom v lokalite Čierna Voda
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 28. 07. 2021
Hlavný Dvor, Chorvátsky Grob
Ponúkame na predaj nový 4-izbový RD typu bungalov s pekným pozemkom v lokalite Čierna Voda
274 900 €

Ponúkame na predaj nový 4-izbový RD typu bungalov s pekným pozemkom v lokalite Čierna Voda

274 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 120,8 m2
  Plocha pozemku: 468 m2
 • Cena za m2: 2 275,66 €/m²
  ID inzerátu: 4452196
Ponúkame na predaj nový 4-izbový RD typu bungalov s pekným pozemkom v lokalite Čierna Voda

Čierna Voda, Chorvátsky Grob, ulica Hlavný dvorZákladné informácie

4-izbový jednopodlažný rodinný dom typu bungalov má celkovú úžitkovú plochu 120,80 m2 ( z toho podlahová plocha domu je 93,80 m2 plus úložný priestor v streche o výmere 27 m2). Rodinný dom je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 468 m2. K rodinnému domu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel vo veľkosti 1/6-iny na prístupovej komunikácii, čo zodpovedá veľkosti 46,6 m2). Výstavba sa už prebieha, termín dokončenia holodomu je 12/2021.


Projekt Hlavný dvor – lokalita Čierna Voda

Ponúkaný rodinný dom je súčasťou komorného projektu pod názvom Hlavný dvor, projekt pozostáva z malého súboru stavieb 5-tich rodinných domov a krátkej súkromnej cesty, ktorá spája RD s verejnou obslužnou komunikáciou. Rodinný dom je prakticky a účelne dispozične riešený. Je obdĺžnikového pôdorysu s valbovou strechou. Dispozičné riešenie je praktické a účelné, vchádzame do predsiene, po jej pravej strane sa nachádza prvá kúpeľňa s miestom pre toaletu, vaňu a umývadlo. Po ľavej strane je pekný veľký otvorený priestor zvýraznený vysokým 4,5 m stropom pozostávajúci z kuchynskej časti, jedálne a obývacej izby s prístupom a výhľadom do záhrady. Pravá časť domu pozostáva z troch spální s výhľadom do zelene záhrady. Rodičovská spálňa má vlastný prístup do druhej kúpeľne s miestom pre toaletu, sprchovací kút a umývadlo. Parkovanie pre dve autá je vyriešené priamo pred rodinným domom na vlastnom pozemku.


Vybavenie rodinného domu

Rodinný dom ponúkame v štandardnom prevedení typu holodom. Po dohode s investorom je možné za príplatok dokončiť dom aj do štandardu.

Štandardné prevedenie typu holodom:

Nosné steny budú murované z brúsenej tehly. Na základovú dosku je použitý vodotesný betón. Obvodové nosné steny s hrúbkou 300 mm. Strop je navrhnutý ako monolitický železobetón. Strecha bude sedlová s plechovou krytinou (v prípade požiadavky klienta je možné zmeniť na klasickú škridlovú strechu). Strecha bude izolovaná striekanou penou, ktorá má vyššie tepelno a zvukovo-izolačné vlastnosti ako klasická vata. Zateplenie EPS hrúbky 150 mm. Priečky budú z brúsenej tehly 115 mm. Na stenách bude striekaná vápenno-cementová omietka s povrchovou úpravou biela maľovka. Stropy a podhľady sú zakryté sadrokartónom. Chodníky a terasa betónová dlažba, vnútroareálová komunikácia betónový povrch. Exteriérové dvere do domov budú plastové. Interiérové priečky z brúsenej tehly, deliace priečky 115 mm. Okná budú plastové s izolačným trojsklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnúrotné parapety budú plastové biele. Vonkajšie parapety budú hliníkové farba antracit. Elektroinštalácia – Slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody ku osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody dotiahnuté do domu. Zásuvky budú umiestnené vo všetkých miestnostiach bytu, vývody pre stropné osvetlenie budú vyvedené v každej miestnosti – podľa projektu. Kabeláž bude ukončená vypínačmi a zásuvkami. Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava pre klimatizáciu. Vykurovanie a teplá úžitková voda – Vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV bude pripravovaná v teplovodnom elektrickom zásobníkovom ohrievači. Povrchy stien – vápenno-cementová omietka, maľovka 2x biela farba. Podlahy – Všetky miestnosti – ukončené betónovými potermi. Terasy – Podlahy na terasách – zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie. Oplotenie pozemku z pletiva a bránka pre vstup pre chodcov. Zarovnaný terén zeminou.


Lokalita

Rodinný dom bude situovaný obci Chorvátsky Grob v časti Čierna Voda v jedinečnej lokalite nachádzajúcej sa v blízkosti Malých Karpát. Obec Chorvátsky Grob sa nachádza medzi obcami Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel, Slovenský Grob, a mestom Bratislava mestská časť Vajnory. Lokalita Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, ponúka pokojné a bezpečné prostredie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. V blízkosti nachádza kvalitná občianska vybavenosť potraviny Jednota, Tesco Expres, obchodné centrum MONAR s rôznymi prevádzkami DM drogéria, lekáreň, kaviareň zubár, fitness centrum, papiernictvo, reštaurácie, materská škola, tanečná škola a iné. Výhodná poloha obce je aj vďaka blízkosti Bratislavy, do ktorej dostupnosť ešte výrazne zlepší realizácia projektu diaľnice D4.


Cena

Cena za rodinný dom typu holodom: 274 900,- Eur.

Zverejnené vizualizácie priložené k inzerátu sú ilustračné, môžu sa odlišovať od skutočného vyhotovenia stavby.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu