Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 06. 2022
Nová Stráž, Komárno
Rodinný dom -NOVOSTAVBA na kľúč Komárno
Cena dohodou

Rodinný dom -NOVOSTAVBA na kľúč Komárno

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 82 m2
  Zast. plocha: 86 m2
  Plocha pozemku: 400 m2
 • ID inzerátu: 4452800
POŽIADAJTE NÁS O REZERVÁCIU! Ponúkame na predaj krásnu murovanú novostavbu 3 izbového rodinného domu s terasou. Rodinný dom sa nachádzajú v Novej Stráži, ktorá je mestskou časťou Komárna. Pozemok má výmeru približne 400m2, a nachádza sa v peknej pokojnej lokalite. Dom je murovaný, s použitím moderných technológií, čo oceníte hlavne pri minimálnych režijných nákladov na prevádzku domu. Dispozičné riešenie je v súlade s moderným trendom bývania, t.j. kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou izbou. V trojizbových domoch budú k dispozícii dve spálne. Kúpeľňa je veľkoryso riešená, so sprchovým kútom aj vaňou. Podrobné detaily Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí. Zároveň Vám ponúkame aj pomoc pri riešení Vašej hypotéky. Pozrite si priložený pôdorys trojizbového rodinného domu a ilustračné foto predchádzajúcich hotových prác. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu