Na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Domaniži okr. Považská Bystrica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 10. 2021
Domaniža, Domaniža
Na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Domaniži okr. Považská Bystrica
123 000 €

Na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Domaniži okr. Považská Bystrica

123 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 94 m2
  Zast. plocha: 60 m2
  Plocha pozemku: 298 m2
 • Cena za m2: 1 308,51 €/m²
  ID inzerátu: 4453152
Ponúkame na predaj veľmi pekne zrekonštruovaný drevený rodinný dom s murovanou prístavbou v obci Domaniža, 10 km od Považskej Bystrice. Dom sa nachádza na ľavej strane pri hlavnej ceste cez obec v smere na Rajec, Prievidzu. Je umiestnený blízko centra obce. Dom je kompletne zvnútra aj zvonku zrekonštruovaný a zateplený. Je to 2-podlažný RD. Na prízemí sú 2 veľké obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, samost. WC a východ na 1. poschodie. Na 1. poschodí sú taktiež 2 obytné miestnosti. V dome sú v obytných miestnostiach plávajúce podlahy, v kuchyni, v kúpeľni a na WC je dlažba. Všetky okná sú plastové. Je tam nová kuchynská linka s výdajným pultom, novým plynovým sporákom a krásnym elektrickým sporákom. Steny sú vystierkované a omaľované alebo klasický keramický alebo tatranský obklad. V dome sú nové obložkové zárubne a nové dvere. V celom dome sú nové rozvody elektriny a kúrenia, nové radiátory, rozvody vody a odpadu. Elektrika je na 220 a 380 V, voda z obecného vodovodu, odpad ide do obecnej kanalizácie. Ohrev teplej vody je na elektrický bojler. Je tam zavedená káblová televízia. Dom je zvonku zateplený Nobasilom, zvnútra vatou. Fasáda domu je spredu domu obložená. Vzadu za domom je samostatne zrekonštruovaná šopa na náradie. Na konci pozemku je veľký altánok s kameninovým grilom, posedením a je tam zavedená elektrika. Vedľa altánku je priestor pre malú záhradku. Vedľa domu a vzadu je dvor, kde sa dajú parkovať autá. Pozemok má výmeru 298 m2 a je celý oplotený. Úžitková plocha je 94 m2 a obytná plocha je 70 m2. Zastavaná plocha domu je cca 60 m2. Na poschodie vedú pekné drevené schody. Dom sa predáva aj s moderným vnútorným zariadením. Cena domu je 123 000,- €.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty