Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2022
Ulica nová, Lučenec
Rodinný dom súp.č. 5168, Lučenec
288 800 €

Rodinný dom súp.č. 5168, Lučenec

288 800 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 1 m2
  • Cena za m2: 288 800 €/m²
    ID inzerátu: 4453805
VÝHODNÁ PONUKA/DRAŽBA

Jedná sa o samostatné stojací RD s. č. 5168 s garážou (2x) nachádzajúci sa v zastavanom území obce Lučenec v lokalite samostatne stojacích RD, katastrálne územie Lučenec v prostredí s bežným hlukom s prístupom po miestnej komunikácií s povrchovou úpravou asfaltovou. RD je navrhovaný a zrealizovaný ako jednopodlažný bez suterénu s obytným podkrovím nad celou zastavanou plochou okrem garáže na parcele č. 6580/12. Ohodnocovaný RD je ku dňu obhliadky obývaný, kolaudovaný bol v roku 1997 – viď. kolaudačné rozhodnutie č. F- 97/01458 – Ja zo dňa 10.9.1997 vydané Okresným úradom Lučenec, odborom životného prostredia, ktoré tvorí prílohu ZP.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
V 1.NP RD sa nachádzajú tieto miestnosti: zádverie, obývacia hala so schodiskom do podkrovia RD, izba, kuchyňa s východom na krytú terasu, špajza, WC so sprchou a 2 x garáž. V podkroví RD prístupnom cez vnútorné schodisko sa nachádzajú tieto miestnosti: chodba, obývacia hala, zimná záhrada, 3 x izba, šatník, WC a kúpeľňa. Hlavný vstup do RD je cez zádverie z juhovýchodnej časti dvora.

Drobná stavba: Letná kuchyňa
POPIS STAVBY
Letná kuchyňa so skladom a samostatným WC vybudovaná podľa zistenia pri obhliadke v roku 2004 na parcele č. 2337/10, ktorá nie je evidovaná na LV č.3086 na vlastníka ohodnocovanej nehnuteľnosti.
Jedná sa o jednoduchú jednopodlažnú stavbu bez podpivničenia umiestnená v zadnej západnej časti dvora vedľa bazénu. Pri letnej kuchyni je vybudovaný altánok drevenej konštrukcie, ktorý je ohodnocovaný samostatne. Letná kuchyňa je napojená na vodovod, kanalizáciu a na elektrickú energiu.

Viac info na: www.drazobnik.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty