Veľký stavebný pozemok v obci Bobrovník
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2021
Bobrovník
Veľký stavebný pozemok v obci Bobrovník
300 000 €

Veľký stavebný pozemok v obci Bobrovník

300 000 €

dohoda možná


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 5571 m2
  • Cena za m2: 53,85 €/m²
    ID inzerátu: 4454407
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok pri Liptovskej Mare. Nachádza sa v intraviláne obce Bobrovník, časť Tvarožná. Pozostáva z piatich parciel, z toho sú 2 vedené ako zastavané plochy a 3 ako záhrady. Predajné sú len ako celok o rozlohe 5571 m2. Kvôli búracím prácam bola na pozemku vo Februári 2019 zhotovená štrková cesta s dĺžkou ca. 130 m a šírkou 5-6 m. Parametre cesty spĺňajú podmienky aj pre nákladné vozidlá.

Elektrina je pri hranici pozemku. V minulosti bola elektrina k domu vedená vzduchom, toto vedenie stále existuje a po oprave káblov je možné ho dočasne, alebo aj trvalo používať. Vodovod a kanalizácia v Tvarožnej zatiaľ nie sú. Vodu na pozemku zabezpečujú dve studne, z ktorých je jedna priamo na pozemku. Druhá je umiestnená vo svahu na vedľajšom urbárskom pozemku, voda je privedená na pozemok podzemným potrubím. V Tvarožnej ja voda zo studní pitná.

Predmetná lokalita je veľmi tichá. Na oddych a relax ju využíva aj naša suseda, majsterka sveta v zjazdovom lyžovaní. Ponúkaný pozemok poskytuje úplné súkromie, nakoľko sú po celom obvode stromy a kroviny. Prameň vyvierajúci na južnej hranici pozemku umožňuje zriadenie rybníka. Ak hľadáte pozemok takéhoto typu, určite neváhajte s obhliadkou. Text a fotky nedokážu plnohodnotne vystihnúť jeho jedinečný charakter.
Vo vzdialenosti 1,2 km sa nachádza lodenica Marina Liptov, kde je možné kotviť súkromné plavidlá. V Marine je tiež hotel, reštaurácia a fitness. Do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová sa dostanete autom za 10 minút.

Na ponúkaných parcelách neležia žiadne ťarchy ani vecné bremeno a sú pripravené k okamžitému predaju. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo