Výstavba poctivého, murovaného domu
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 27. 07. 2021
Prešov
Výstavba poctivého, murovaného domu
79 000 €

Výstavba poctivého, murovaného domu

79 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Zast. plocha: 89 m2
  • Cena za m2: 887,64 €/m²
    ID inzerátu: 4455314
Nájdeme najvhodnejší pozemok, naprojektujeme rodinný dom podľa Vašich predstáv, ukážeme Vám ho v 3D renderi, vyriešime všetko ohľadom stavebného povolenia, zrealizujeme prípojky, zemné práce a samotný rodinný dom na kľúč, alebo aj po etapách.

Pri príjemnej káve si spoločne urobíme predstavu o Vašom dome a na papier nakreslíme zopár návrhov a nápadov. Samozrejme Vám vysvetlíme aj technické riešenia a spoločne vyberieme stavebné materiály. Po tomto stretnutí už budete môcť vidieť Váš dom nakreslený nielen ceruzkou. Po doladení detailov Vám odovzdáme certifikovaný projekt so všetkými technickými správami. Následne sme pripravený Váš dom vyobraziť v 3D.

Vyriešime papiere ... a to doslova. Nejde len o stavebné povolenie. Vyriešime územné konanie, nový geometrický plán, vyňatie z ornej pôdy, vyjadrenia ku všetkým inžinierskym sieťam atď. Ak to potrebujete, môžeme Vám taktiež poradiť, ako efektívne financovať stavbu. To všetko sme pripravený vyriešiť a vystáť v radoch za Vás.

Zodpovedne, precízne a s citom pre detail. Uvedomujeme si, že transparentnosť je tiež veľmi dôležitá a preto ešte pred samotnou realizáciou obdržíte komplexnú cenovú reláciu na celý murovaný dom, no zároveň po jednotlivých etapách, aby ste vedeli úplne presne za čo platíte. Prehľadný časový harmonogram prezradí kedy sa môžete sťahovať, žiadať o hypotéku... jednoducho plánovať. Našu prácu vždy kontroluje certifikovaný stavebný dozor a samozrejmosťou je odovzdanie fotodokumentácie a stavebného denníka.

Viac informácií a konkrétne ceny na tel. čísle 0951 569 554 alebo na domov@nedeler.net prípadne na našom webe www.nedeler.net

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo