Rekreačný objekt na Liptovskej Mare
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 07. 2021
marína, Bobrovník
Rekreačný objekt na Liptovskej Mare
196 000 €

Rekreačný objekt na Liptovskej Mare

196 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Plocha pozemku: 696 m2
 • Cena za m2: 1 088,89 €/m²
  ID inzerátu: 4455983
V lone čarokrásnej liptovskej prírody vám ponúkame neskolaudovanú novostavbu rekreačného penzionu, umiestneného v jednej peknej ,chatovej osade v novovybudovanom rekreačnom stredisku Marína Bobrovník s výhľadmi priamo na hladinu Liptovskej Mary.
Novostavba sa dá využiť ,či na súkromné, ale aj na podnikateľské účely, pretože pozostáva z dvoch samostatných 4 izbových bytových jednotiek.
Na prízemí sa nachádza samostatný apartmán s veľkým obývacím priestorom s prípravou na teplovzdušný krb, príp. kachľovú pec, spojeným s kuchyňou, výstup na vonkajšiu terasu, 3 samostatné izby, kúpeľňa a WC.S obývacej haly sa dá prejsť na krásnu priestrannú terasu, pod ktorou sú umiestnené ešte 2 garáže

Na prvom nadzemnom podlaží je tiež samostatný 4 izbový apartmán so samostatným schodiskom, ktoré treba ešte vybudovať, kúpeľňa a WC.
Táto novostavba je pred dokončením ,treba ešte dobudovať sanitárne zariadenie interiérové dvere ,svietidlá ,terasu, schodisko na poschodie.
Konštrukcia penzionu je murovaná so zateplením, kúrenie je kombinované elektrický kotol Protherm a teplovzdušný krb -na prízemí je podlahové na podlaží sú radiátory.
Krytina na streche je škridla, okná sú drevené eurookná.
Novostavba je napojená na verejný vodovod, elektriku a verejnú kanalizáciu.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu